#20 Armindo Bruma - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ekli dosyayı görüntüle 47304

Yıllar geçse de üstünden
Bu kalp seni unutur mu
Kader gibi istemeden
Bu kalp seni unutur mu
Bir hasretlik yüzün vardı
İçinde bir hüzün vardı
Söyleyecek sözüm vardı
Bu kalp seni unutur mu :kırmızıkalp:

Adamin limiti yok, Onyekuru´da olmayan olay bu. Onyekuru hizi ile ve calimlari ile bir yere kadar gidiyor, sonra topu durdurmak zorunda kaliyor. Bruma´nin ise ciddi ciddi 30-40 metre top ile rakipleri ekarte edebilecek oyun vizyonu mevcut. Yeteneginin sinirini cizmek zor, ancak ayni zamanda tembel bir oyuncu. Tembel olmasa zaten dönme sansi da olmazdi.

Adamin limiti yok, Onyekuru´da olmayan olay bu. Onyekuru hizi ile ve calimlari ile bir yere kadar gidiyor, sonra topu durdurmak zorunda kaliyor. Bruma´nin ise ciddi ciddi 30-40 metre top ile rakipleri ekarte edebilecek oyun vizyonu mevcut. Yeteneginin sinirini cizmek zor, ancak ayni zamanda tembel bir oyuncu. Tembel olmasa zaten dönme sansi da olmazdi.
peki bruma, henry kadar bitirici mi? değil ve olgunluğu nedeniyle herkes henry'i takip ediyor.

peki bruma, henry kadar bitirici mi? değil ve olgunluğu nedeniyle herkes henry'i takip ediyor.

Son maclara kadar Henry´de beyinsiz damgasi yemisti. Ilerideki tercihleri acikcasi sezon geneline baktigimizda ofsaytti cogu zaman, ama tabi genc bir oyuncu o yüzden normal. Ancak su anki Takim ve Fatih Hoca kombinasyonu Garry´den bile "yildiz" yaptigini unutmamak lazim. sampiyonluk sezonunda ikinci yari 9 golü vardi galiba. Bruma bu ortamda 20 atardi. Onye´nin bireyselligi Garry´ye nazaran cok üstündü, Bruma´da Onye´ye nazaran daha üstün.
Onyekuru´nun olgunluk konusunda cok önemli bir yönü ise savunmaya verdigi katki. Buna pek dikkat edilmez bizde, ama önemli bir konu ve Bruma esas burada aksiyor. Video ile göstermek oldukca zor, ancak burada Highlightleri var Sivas´li Douglas´in.

Burada Galatasaray ile alakali pozisyonlarda bu tarz pozisyonlarda Onyekuru´nun etkili bir sekilde geriye destek verdigi görülüyor. Enerjisini kullanirken, geriyi aksatmayi...

Ama mesele potansiyalse, ve hoca Fatih Terim ise, ben herzaman potansiyaldan gider o yüzden Bruma derim yinede. Fatih Hoca olmasa Garry zaten pek bir sicrama yakalamzdi, Onye´de baya vasat sezon gecirip dönerdi büyük ihtimal.

Almanya Ligindeki mentalitede oyuncuların özgür oynamasına pek izin verilmiyor, Klopp ve biraz da Frankfurt hocası dışında son dönemde bu tarz oynatan bir hoca görmedim. Guardiola bile kendi futbolunu tam adapte edememişti.

Leipzig nasıl oynar çok bilmiyorum ama Beşiktaş eşleşmelerinde gördükki pırpır değil de şutör, pasör kanat adamları kullanıyorlardı.

Hani Almanya'da yapamadıysa yapamaz demek çok doğru değil, demekki uygun bir lig değildi.

emre mor gibi yeteneklerine ihanet mi ediyor acb.

Leipzig de fazla takip edemedim niye gönderiliyor ki
O kadar disiplinsiz bi adam olduğunu sanmıyorum. Beklenen patlamayı bi türlü yapamadı işte belki psikolojiktir belki oynanan oyun ona uygun değildir izlemediğim için bilmiyorum ama sıkıntısının disiplin olduğunu sanmıyorum

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Almanya Ligindeki mentalitede oyuncuların özgür oynamasına pek izin verilmiyor, Klopp ve biraz da Frankfurt hocası dışında son dönemde bu tarz oynatan bir hoca görmedim. Guardiola bile kendi futbolunu tam adapte edememişti.

Leipzig nasıl oynar çok bilmiyorum ama Beşiktaş eşleşmelerinde gördükki pırpır değil de şutör, pasör kanat adamları kullanıyorlardı.

Hani Almanya'da yapamadıysa yapamaz demek çok doğru değil, demekki uygun bir lig değildi.
ligimize davet edelim,ligimizin kendisi için çok uygun olduğu kanaatindeyim

Üst Alt