#20 Armindo Bruma - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Leipzig ve Bundesliga kendisini geliştirmek adına doğru bir transfer hamlesiydi ama Leibzig 'in oyun planı Bruma 'nın en son oynayabileceği düzen. 4*4*2 'yi sağ sol kanat değil de sağ sol 10 numara gibi veya ofansif orta saha gibi artık nasıl tabir edilirse onunla oynuyorlar

Bruma hızıyla çalımlarıyla iş yapan bir adamken onun yapamayacağı ne varsa onu istiyor takımın oyun planı Bruma 'dan o yüzden kanatlarda Forsberg Sabitzer filan oynarken Bruma 8-10 dakika süre bulabiliyor bir de üzerine bizdeki gibi bencilliği filan göze batmışsa bu hallere gelmiştir.

Bruma 'nın Leibzig 'de kalmaya niyeti varsa forma bulabilmek için 2 şansı var
1) Gerçekten bir orta saha oyuncusu gibi pas becerisini-oyun görüşünü-tercihlerini vs. geliştirecek kendisi için değil takımı için oynayacak
2) En ileri uçta oynamasını öğrenecek

Ama 23-24 yaşına kadar hiçbir gelişme kat edemediği konularda Bruma 'nın bir anda kendisini geliştirmesini beklemek hayalcilik olur. Leipzig 'de sırf Bruma 'nın hatırına oyun planından anlayışından taviz vermez. Bu böyle devam ederse işte anca Rosenburg ayarındaki maçlarında forma bulur Bruma 'da aidiyet konusunda sorunlu bir futbolcu olduğu için Bruma = Leibzig ilişkisinin çok uzun süreceğini düşünmüyorum ama keşke sürse eksik olduğu yanlarını geliştirip tam olarak elit bir futbolcu olsa Bruma ama olmayacak biliyoruz

Bize gelme konusunda keşke keşke gelse. Gözümde Rodrigues 'ten de Onyekuru 'dan da daha önde çünkü topu ayağına alınca gerçekten STSL 'yi birbirine katıyordu bu haliyle biz kabulüz Bruma 'ya ama kendisi STSL 'ye yeniden dönmek istemez Leipzig bize kiraya vermez satarsa ancak ona bir ton bonservis ister

Kendi bizzat seçip getirdiği futbolcularla bile 3 ayda düşman olan Tudor Brumayi ne biçim harcamıştı. Aklıma geliyor da sinirleniyorum. Yetenek düşmanıydı herif. Garry varken Tolga'yi oynatıyordu kanatta.

Özledik kara oğlan, keşke kiralık gelsen diyeceğim de forvet lazımken senin gelmen lüks kaçar :/

Kör ölür, badem gözlü olurmuş..
Bruma yı gözünüzde çok büyütüyorsunuz.
Bizdeki halini de biliyoruz, Alman takımındaki hali de ortada..
Garry R. den iyi oyuncu oldugunu da düşünmüyorum.

Üst Alt