#20 Armindo Bruma - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rodri'den net şekilde daha iyi.

Takımda çalım atan 1 topçu yokken Bruma'ya burun kıvırmak bilmiyorum artık.

Çalım atmaya göre futbolcu degerlendireceksek Bruma dan çok daha iyi çalım atan onlarca futbolcu sayabilirim bu piyasadan .. Bruma ne zaman şut atılacagını, ne zaman pas verileceğini bilemeyen , futbol aklı ust duzey olmayan bir oyuncu idi. Şutları da Garry e göre çok daha kötüydü.. Bir ara Erman Toroglu da programında soylemişti. Garry Bruma dan daha iyi.. Sen katılmayabilirsin. Bu da benim düşüncem.

Daha kötü takımla daha fazla gol atmış ama Garry den kötü topa vuruyor, ezber :red:
Bruma
e7f50ad40eaba996be76e445229ff4e3.png

Garry
34fc46a9a2b633776e3fb2b37cc84d77.png

Çalım atmaya göre futbolcu degerlendireceksek Bruma dan çok daha iyi çalım atan onlarca futbolcu sayabilirim bu piyasadan .. Bruma ne zaman şut atılacagını, ne zaman pas verileceğini bilemeyen , futbol aklı ust duzey olmayan bir oyuncu idi. Şutları da Garry e göre çok daha kötüydü.. Bir ara Erman Toroglu da programında soylemişti. Garry Bruma dan daha iyi.. Sen katılmayabilirsin. Bu da benim düşüncem.

Kör ölür, badem gözlü olurmuş..
Bruma yı gözünüzde çok büyütüyorsunuz.

Bizdeki halini de biliyoruz, Alman takımındaki hali de ortada..
Garry R. den iyi oyuncu oldugunu da düşünmüyorum.

Okey.

Orası öyle de skor açısından o sezonda kötü değildik çünkü Sneijder, Podolski ve Bruma vardı takımda ve bir şekilde skor üretiyorlardı.

Tudor sarmasa daha da atabilirdi.
O yüzden genel olarak dedim :) td. de işin içine girdiği için
Ama karşı çıktığım nokta Bruma topa Garry den vurmuyor İspanya'da geliştirmiş kendini en azından ben öyle görüyorum.Yani şuan bizim oyuncumuz diye Garry daha iyi demek duygusal bakış biraz.

Benim düsüncem Bruma kilit acabilen oyuncu, Rodrigues öylesi durumlarda zorlaniyor.
Rodrigues Brumaya göre daha kolay durdurulabilen bir oyuncu.

Bruma Garry den net bir şekilde daha iyi bir futbolcu.

Bruma nın çizgide rakipleri ipe dizerek Keita vari yaptığı hareketleri Garry rüyasında bile yapamaz. Bruma nın bilek hakimiyetinin çeyreği bile yok Garry de.

Şutu öyle üst düzey falan değil ama Garry den iyi yine de.

Garry geçen sezon çok faydalıydı bizim için ama Bruma dan iyi falan değil yani.

sent via GSC

O yüzden genel olarak dedim :) td. de işin içine girdiği için
Ama karşı çıktığım nokta Bruma topa Garry den vurmuyor İspanya'da geliştirmiş kendini en azından ben öyle görüyorum.Yani şuan bizim oyuncumuz diye Garry daha iyi demek duygusal bakış biraz.
Bruma konusundaki genel eleştiri oyun zekası konusunda ve kısmen doğru çünkü biraz savruk bir adam. Garry daha istikrarlı ve çalışkandı mesela ama o yönünü kaybedince ne kadar kötüleştiğini son maçlarda görüyoruz.

Garry için alt üst limitler daha dar Bruma için daha geniş o yüzden Garry daha faydalı denilebilir belki ama daha iyi denilemez.

Üst Alt