20 Milyon Euro'luk Marcao Kararı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

20 Milyon Euro'luk Marcao Kararı

20 milyon euroluk Marcao kararı
Ara transfer dönemi sona erdi ancak Galatasaray'da transfer planlaması bitmedi. Sarı kırmızlılar Marcao ile olan sözleşmesini uzatıp, serbest kalma rakamını yükseltme amacında...

Ara transferde 5 oyuncuyu kadrosuna katan Galatasaray'da sıra iç transfere gelirken, listenin ilk sırasına Marcao yazıldı.

Bir buçuk yıl sonra sözleşmesi sona erecek Marcao'yu en değerli oyuncusu olarak gören yönetim, teknik heyetin raporu doğrultusunda Brezilyalı stoperle görüşme kararı aldı.

850 bin Euro garanti ücreti ile A Takım'ın en az kazanan isimlerinden olan başarılı savunmacıya zam yapılacak. Sabah'ta yer alan habere göre; Ücretinin 1.5 milyon Euro seviyesine çıkarılması planlanan Marcao'nun sözleşmesi uzatılacak ve 20 milyon Euro'ya yakın serbest kalma maddesi eklenecek.

24 yaşındaki Sambacı'ya sezon başında Roma'dan 13 milyon Euro'luk teklif gelmişti. Marcao'dan daha fazla bonservis beklentisinde olan Aslan, İtalyan kulüplerinin yakından takip ettiği oyuncusunun sözleşmesini uzatarak transfer pazarlıklarında elini güçlendirecek.
Sabah

1612433042802.png

20 milyon serbest kalma bedeli bence uygun sonuçta her yıl bu paralara oyuncu satmıyoruz Ozan’da 7.5 a kızdık çünkü çok ucuzdu 20 milyon Türk kulüpleri için çok leziz para

Oyuncunun sözleşmesine konulan serbest kalma maddesi sadece yönetimle ilgili bir durum değil bazen oyuncunun menajeri bu maddeyi koymayı şart koşabiliyor. Geleceği parlak oyuncularda menajerler bu yönteme başvurabiliyor.

Koyma abi serbest kalma maddesi potansiyelini bilemiyoruz ki illa istiyorsan koymayı 30-40 koy . Brezilya milli takımına büyük ihtimalle çağırılır bu yaz . Ondan sonra piyasası zaten yükselecek ...
Kafana göre serbest kalma bedeli koyamıyorsun diye biliyorum. UEFA kurallarına göre yıllık maaşının bilmem kaç katını serbest kalma bedeli yapabiliyorsun. Yoksa tüm topçulara 100 milyon euro koy. Olur mu öyle? Ama koymazsan ne olur kısmını bilmiyorum. Öyle bir seçenek de yok gibi önümüzde yasal olarak imkan olsa da.

yahu yine uçanlar olmuş... Kaç defa 20 ye oyuncu sattın güzel kardeşim. Türkiye de bu iş şöyle marcao 3 değil sadece 2 maç hata yapar hemen adamı boklarsınız 10 a elinizden çıkarmaya çalışırsınız.

20 güzel para boş konuşmayın

Üst Alt