20 Milyon Euro'luk Marcao Kararı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

20 Milyon Euro'luk Marcao Kararı

Satılsın 15-20 aralığına, böyle scout transferlerine bağlanmamak gerekir satılsın ki kulüpte bir futbolcu döngüsü oluşabilsin. Yerine daha iyisi gelecektir illa her alınan oyuncu bizde emekli olacak diye bir kural yok.
Sözleşme yenilemek hata olur şuan aldığı maaş transferde bize büyük koz verecektir satılması halinde transfer olacağı kulüp 1.5-2m bandında sözleşmeyi gözü kapalı verir. Aksi takdirde zaten bizde bu rakamları alırsa daha yükseğini teklif eden olmaz diye düşünüyorum.

Satilmasin abi. Bu adam iyidi evet ama bizde baya pişti. Stoper bölgesi önemli. Orya istikrar lazım. Satılmasına karşıyım ben 30 da verseler satilmasin amaç Avrupa'da başarı ise

Fm kafasıyla yazıyorsunuz da serbest kalma bedelini sadece kulüp belirlemiyor 2 tarafın uzlaşması söz konusu o yüzden 30-40 gibi bedel beklemeyin maksimum 20 olur serbest kalma bedeli ki yeni sözleşmede olmasını ısrar eden taraf biz değil oyuncu ve temsilcisi olur

Satilmasin abi. Bu adam iyidi evet ama bizde baya pişti. Stoper bölgesi önemli. Orya istikrar lazım. Satılmasına karşıyım ben 30 da verseler satilmasin amaç Avrupa'da başarı ise
Avrupa'da başarı ancak oyuncu al-satıyla gerçekleşebilir. Marcaodan gelebilecek 20m euro ya 3-4 tane scout transferi yapılabilirse sürdürülebilir bir transfer politikası yürütebiliriz.

Üst Alt