#20 Serkan Kurtuluş - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Serkan Kurtuluş

Cevap: #23 Fatih Serkan Kurtuluş

Ya bisey sorcam burda herkes inanilmaz olumsuz konusuyor bu cocuk hakkinda ben izledigim 2 3 macini hatirliyorum gayet guzel oynamisti ortalari filan iyiydi.Lessci akbaba tayfasinin isi mi bu yoksa gercekten kotu mu birisi aciklarsa sevinirim.

Sakatlanana kadar çok iyi oynuyordu. 5-6 hafta sakatlık geçirdi, sonra toparlayamadı. Takım da kötü gidince baskıyı hiç kaldıramadı. Namık da yazmış; mental açıdan sorunları var. Galatasaray kariyeri fena başlamamıştı ama devamı gelmedi.

Cevap: #20 Fatih Serkan Kurtuluş

su cocuga 1 mac sans verilsin yahu, 1 mac

o macta göze carpmazsa, bir daha sans verilsin demem ama son bir sans hakkediyor

Serkan Kurtuluş yetenek fakiridir Gökhan Ünal'dan 50m yediği çalımı hala unutmadım.

dogrudur, serkan defansif zayif kaliyor, koly calim yiyor ama ya sabri?

sabrinin ne defansi var, nede ofansi

sabrinin ne pasi var, nede sutu

sabrinin hatta sahada olmasi, rakip icin bir arti.

sabrinin dokundugu, dokunmadigi her top bize zarar

sabrinin sahada olmasi, yürümesi bile bize zarar

ofansta top sabriye geliyor, bizim kalemizde atakla sonuclaniyor pozisyon.

sabriye defansta top geliyor, yine rakip topcu bizim kalemizde pozisyona giiyor.

su cocuga 1 mac sans verilsin yahu, 1 mac

o macta göze carpmazsa, bir daha sans verilsin demem ama son bir sans hakkediyor

bu çocuk bu sezon forma giyerse ben desteklemem hacı Galatasarayı o maçta.. Serkan kurtuluşun Galatasaray formasıyla sahaya çıkması demek,taraftara edilmiş bir küfür olur.

bu çocuk bu sezon forma giyerse ben desteklemem hacı Galatasarayı o maçta.. Serkan kurtuluşun Galatasaray formasıyla sahaya çıkması demek,taraftara edilmiş bir küfür olur.

Kusura bakma ama eger tek bir futbolcu yuzunden Galatasaray'i desteklemeyi birakacaksan hiç destekleme daha iyi. Salman'a katiliyorum, Serkan'in bi macta verecegi katki 0 bile olsa Sabri'ye tercih ederim onu. Cunku Sabri'nin katkidan ote zarari var takima.

Besiktas macini hatirlayin. Bülent hoca Serkani cikardi Aydini koydu sag beke durumu o kadar vahim :(

Besiktas macini hatirlayin. Bülent hoca Serkani cikardi Aydini koydu sag beke durumu o kadar vahim :(

Bahsettigin Guardiola lakapli hoca zamaninda tek bir degisiklik ile Hamburg maçini sabote etmisti
2ev673a.gif

Kusura bakma ama eger tek bir futbolcu yuzunden Galatasaray'i desteklemeyi birakacaksan hiç destekleme daha iyi. Salman'a katiliyorum, Serkan'in bi macta verecegi katki 0 bile olsa Sabri'ye tercih ederim onu. Cunku Sabri'nin katkidan ote zarari var takima.

tamam che.sen iste yav bırakıyorum.. desteklemiyim :(( al kombinemde senin olsun :/

tamam che.sen iste yav bırakıyorum.. desteklemiyim :(( al kombinemde senin olsun :/

Yanlis anlama Serkan'i savunmuyorum, onun yerine daha kaliteli biri alinip gönderilmesini bende istiyorum. Ama Serkan oynuyor diye takimi desteklemeyi birakacak degilim. GS formasina layik olmayan ve taraftarin nefret ettigi cok kisi giydi bu formayi, ama biz herseye ragmen takima destek olduk..

Üst Alt