#20 Serkan Kurtuluş - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Serkan Kurtuluş

Cevap: #23 Serkan Kurtuluş

aslinda niye bu kadar az oynadigini henuz anlamis degilim o genc yasina ragmen cok saglam ve yerinde oynuyor,

oyun stili tipa tip Ugur Ucar gibi tek fark Ugurun biraz da defans yonu saglam olmasi ve daha agresif olmasi!

yarin sahada olmasini bekliyorum!

Serkan bugün çok iyi değildi belki ama kötüde diyemeyiz.Sabri kadar oynadı en azından... :)

zamanında atağa katkıyı sağlayamıyo..

kolay adam geçiriyo..

en bariz eksileri bunlar..

Serkan'ın performansı çok önemli çünkü Serkan iyi oynarsa Sabri de sağ açıkta yani istediği mevkide oynar.

Sabriyi bile kesemez bence. Cünkü agir ve cabuk oynamiyor.seneye adam gibi sag bek alsin yönetimde kurtulalim su cakma sag beklerden.

Dün etkisizdi olabilir ama Sabri'den iyi olduğunu düşünüyorum anlamsız saçma yerlere pas vermiyor görerek yerden oynuyor ve haddini biliyor,daha başka birşey istemiyorum zaten!

Sabri'den 46534345345 kat daha iyi bir futbolcu. Her akında sağdan bindirme yapıyor, ortaları kafasını kaldırarak yapıyor, sadece kademe anlayışı gelişmemiş, sebebi ise, 18 yaşında olması ve geçmişinde sağ bek hiç oynamaması

Üst Alt