#20 Serkan Kurtuluş - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Serkan Kurtuluş

Cevap: #23 Serkan Kurtuluş

Daha 18 yaşında adam zor bir maça çıktı tedirgindi.Üst üste oynarsa ürkekliğini atacaktır çok iyi bir sağ bekimiz olacak.

Serkan yasina ve tecrübesizligine ragmen iyi oynadi ben begendim. Sag bekte o oynasin Sabri yedek kalsin isterim sahsen..

Kesinlikle defansif özellikleri Sabri'den daha iyi, üzerinde durulursa çok iyi bir sağ bek olur. Bu saatten sonra gençlerimize şans tanıyalım, onların hırsıyla maçları kazanırız. Serkan'ın hücuma katkısı da gayet iyiydi, Eskişehir maçında Arda veya Kewell dinlenirse, ki dinlenmeliler Sabri sağ açık, Serkan sağ bek oynasın.

Beğendim.Şu haliyle Sabriy'i keser ama tabiki Uğur'dan iyi değil.Uğur gelene kadar o oynasın.

Bu çocukta iş var Semihle aynı yaşta ama oynuyor dimi soğukkanlı olmasını sevdim bide görerek oynaması çok önemli,dan dun vurmuyor Sabri gibi!

Bu çocukta iş var Semihle aynı yaşta ama oynuyor dimi soğukkanlı olmasını sevdim bide görerek oynaması çok önemli,dan dun vurmuyor Sabri gibi!

Yok Sinan..Semih'ten bir yaş büyük..Daha tecrübeli..:p:) Ortaları falan Sabri'nin ortalarından çok daha iyi..Savunma görevinide yapıyor..Bence daha çok değerlendirilmeli..

Yok Sinan..Semih'ten bir yaş büyük..Daha tecrübeli..:p:) Ortaları falan Sabri'nin ortalarından çok daha iyi..Savunma görevinide yapıyor..Bence daha çok değerlendirilmeli..

Aziz öyle diyonda 1 yaşın ne önemi var mühim olan o soğukkanlılığı gösterebilme gerçekten ben Hamburg maçında dikkatli izledim büyük hatasını görmedim bu çocuğu çok eleştirdik ama demek kendini toparlıyor,Uğur Uçarla beraber uçurabilirler bizi!

Aziz öyle diyonda 1 yaşın ne önemi var mühim olan o soğukkanlılığı gösterebilme gerçekten ben Hamburg maçında dikkatli izledim büyük hatasını görmedim bu çocuğu çok eleştirdik ama demek kendini toparlıyor,Uğur Uçarla beraber uçurabilirler bizi!

Yok ben o 1 yaşı öylesine söyledim zaten..:) Ama katılıyorum Serkan'da iş var gerçekten..Uğur'da dönünce sağ beki bu ikili rahatça halleder bence..

Pitroipa ray döşedi Sabri'yle Serkan'ın kanadına.Ama Serkan'da iş var.Kendisini geliştirirse ki yaşı müsait Türk futbolu Çok iyi bir sağbek kazanacaktır.

Üst Alt