#5 Tugay Kerimoğlu - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hollanda da dogup buyudum. 10-11 yaslarinda radyodan Galatasarayimizin maclarini babamla dinlerken ne cosuyordum. Ugur Tutuneker, Erdal Keserli yillari gecti. Lig maclari avrupa maclari televizyondan izleme imkanlari dogdugunda, Manchester eslesmesi 3-3 ve 0-0 ... o donem basladi Tugay Kerimoglu hayranligim. O donem Hocamiz geldi takim iskelesi kuruldu. Tugay Kerimoglu bizden ayrildiginda bizim icin cok ama cok uzulmustum ama kendisi icin cok sevinmistim. Yasim 17-18 ve UEFA kupasini alarak Tugayin bizden ayrilmasini bir ben degil taraftarin 99,9% unutmustu...

A legend: Tugay Kerimoglu

Hollanda da dogup buyudum. 10-11 yaslarinda radyodan Galatasarayimizin maclarini babamla dinlerken ne cosuyordum. Ugur Tutuneker, Erdal Keserli yillari gecti. Lig maclari avrupa maclari televizyondan izleme imkanlari dogdugunda, Manchester eslesmesi 3-3 ve 0-0 ... o donem basladi Tugay Kerimoglu hayranligim. O donem Hocamiz geldi takim iskelesi kuruldu. Tugay Kerimoglu bizden ayrildiginda bizim icin cok ama cok uzulmustum ama kendisi icin cok sevinmistim. Yasim 17-18 ve UEFA kupasini alarak Tugayin bizden ayrilmasini bir ben degil taraftarin 99,9% unutmustu...

A legend: Tugay Kerimoglu

legend degil. Turkish delight

En underrated oyunculardan biri. Kariyeri cok farkli olabilirdi
Daha nasıl farklı olabilir ki?
Adam 10 yıl avrupada üst düzey futbol oynamış.
İyi ki satmışız diyorum ben hep.
Kalsaydı 33/34 yaşında biz ona futbolu bıraktırırdık.

Gitti ikinci bir kariyer yaptı.
Onca sene Galatasaray da oyna sonra git bir o kadar da İskoçya İngiltere yap.

Benim gözümde büyük bir kariyer büyük bir futbolcu.

Gscimbom mobil

Daha nasıl farklı olabilir ki?
Adam 10 yıl avrupada üst düzey futbol oynamış.
İyi ki satmışız diyorum ben hep.
Kalsaydı 33/34 yaşında biz ona futbolu bıraktırırdık.

Gitti ikinci bir kariyer yaptı.
Onca sene Galatasaray da oyna sonra git bir o kadar da İskoçya İngiltere yap.

Benim gözümde büyük bir kariyer büyük bir futbolcu.

Gscimbom mobil

Avrupada tutunabilen nadir oyuncularimizdan. Dogrudur. Demek istediğim topclass veya ona yakın bir takımda oynama potansiyeline sahipti. Biraz daha genç yaşta gidebilseydi Avrupaya belki bunuda basarabilirdi. Suan topclass takimlarda görev alan bazi isimleri görüyoruz.

Üst Alt