#5 Tugay Kerimoğlu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Türk futbol tarihinin en iyi orta sahası. O kadar kahrını çekip UEFA kadrosunda olmadığı için üzülmüşümdür hep.

Muhteşem tek pasları varmış vaktinde, yaşımızdan dolayı onu da tam tamına izleyemedik ama Totti'nin paslarına çok benzetiyorum attığı pasları.​

Keşke yorumcu değil de hoca olarak futbolun içinde kalmaya devam etse.

Denedi onu Şanlıurfaspor’da ama bu ülkede hocalığın kolay bir şey olmadığını, yönetimlerin ne kadar kaypak olduğunu görünce vazgeçti. İyi de yaptı.

Keşke başka bir görevde, idari menajer mesela o şekilde kulübümüzde görev alsa. Değerini gerçekten bilemediğimiz bir isim Tugay.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Denedi onu Şanlıurfaspor’da ama bu ülkede hocalığın kolay bir şey olmadığını, yönetimlerin ne kadar kaypak olduğunu görünce vazgeçti. İyi de yaptı.

Keşke başka bir görevde, idari menajer mesela o şekilde kulübümüzde görev alsa. Değerini gerçekten bilemediğimiz bir isim Tugay.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yurt disinda da yapabilir reis. Ben arkadasa katiliyorum. Gerardin yerine gecebilir mesela o gidince. Cokta guzel olur

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt