2005/06 Sezonu 16. Şampiyonluk ve Denizli Faciası (Maraton Programı) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yalnız o malum kornanın sesini 12 senedir hiç unutmuyorum. Efsane. Bu maç deyince aklıma hep o kornanın sesi geliyor :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GSC yine gündemi belirledi, ekşisözlükten alıntılar;

14 mayıs 2006 denizlispor fenerbahçe maçı özeti

12 yıl sonra ortaya çıkmış özet. hem de geniş özet ve hikayesi ile malum video portalına düşmüş.

çok bekledik, bunu çok bekledik.

kalk api kalk, allah'ın dediği olur.*

01.06.2018 20:06 semukrnc

14 mayıs 2006 denizlispor fenerbahçe maçı

maçın özeti ve hikayesinin sonunda ortamlara düştüğü maç

buyrunuz efendim, keyifli seyirler.

mis gibi görüntüsü var izleyin, denizlispor baskaninin aciklamasini da izleyin, cantalari geri gittidiyor.

volkan demirel'i kizdirmak icin cimbombom diye bagirmislar kudurmus. *

sürekli mac kesildi goygoyu da tarihe karismistir.

görüldügü gibi mac santra sirasinda 2 defa 2. yari baslarken 1 defa konfetiden durmus. o da sirf diger maclar erken bitsin diye (-ki bunu ayni durumda yapmayan herhangi bir anadolu kulubu yok herkes yapar).

mactaki tek süpheli oyuncu bos kaleye topu atamayan ve karsi karsiya kaciran denizlisporlu selahattin.

01.06.2018 21:36 n8

yusuf şimşek'in maç sonu açıklamaları acayip fener şampiyon olsun bizde küme düşmeyelim istemiştim diyor hernekadar asist yapsada. ki o maç oyundan çıkarken yerine giren arkdaşına fener şampiyon gibilerinden bişeyler dediği görüntü baya konusulmustu.

fenere nasıl bi duygusal bağı varsa bi kaç yıl sonra bjkya transfer olup çocukluğumdan beri bjklıydım diyip çocukluk fotolarını gösteriyordu.

yusuf şimşek'in maç sonu açıklamaları acayip fener şampiyon olsun bizde küme düşmeyelim istemiştim diyor hernekadar asist yapsada. ki o maç oyundan çıkarken yerine giren arkdaşına fener şampiyon gibilerinden bişeyler dediği görüntü baya konusulmustu.

fenere nasıl bi duygusal bağı varsa bi kaç yıl sonra bjkya transfer olup çocukluğumdan beri bjklıydım diyip çocukluk fotolarını gösteriyordu.
şikeci yavşagın teki yusufta

1.03 te kaçan golde Aziz başganım banka hesabını konuşturmuş.:asd:Helal olsun yanlız selo ya çaktırmamış hiç.Mustafa keçeli gardaşım büyük adamsın.

Gerçekten kelimelerle anlatılamayacak bir gündü.

Her şey bir yana da Ali Sami Yen'in güzelliği... Ah ulan!

Üst Alt