2009 Uefa Finali Galatasaray-Milan (Benim yazım) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2009 Uefa Finali Galatasaray-Milan (Benim yazım)

Öncelikle emegine saglık.Ama herseyi adım adım düşünmemiz lazım şimdiden final sözlerini bu kadar cok söylersek hayal kırıklıgı cok olabilir+futbolculara gereginden fazla stres ve rol yuklemiş oluruz buda bizim işimize gelmez.

Ayrıca biz finale cıkarız ama milan cıkamaz:D

Öncelikle emegine saglık.Ama herseyi adım adım düşünmemiz lazım şimdiden final sözlerini bu kadar cok söylersek hayal kırıklıgı cok olabilir+futbolculara gereginden fazla stres ve rol yuklemiş oluruz buda bizim işimize gelmez.

Ayrıca biz finale cıkarız ama milan cıkamaz:D

Bencede aşama aşama gidersek daha güzel olur.Öncelikli hedefimiz 3.turu geçmek.

Haklısınız bu konuda,eğer elenirsek büyük hayal kırıklığı olacak,çok bağlamamak lazım kendini,ama neyapıyım heyecan içersinde yazdım bende işte :)

Milan final minal oynayamaz. Umarim Hamburg'dan sonra elimize Milan duser. Bi hasret giderelim, cehennemi ozlemislerdir. Yeni yetmelere Maldini abileri anlatir bizim ne oldugumuzu ;)

Bence degil. Gaza gelmemizin asil sebebi, takimda basariya ac genclerle kendini yeniden kanitlamak isteyen tecrubeli yildizlarindan olusan inanilmaz bir karisimin olmasindandir.

Bu final diyelim ki Stamford Bridge'de olsaydı yine bu hedefimizi ortaya koyardık ama bu düşüncemizi bu kadar dışarıya vurmazdık çünkü zatan daha önce bu kupa bizim müzemize geldi.Şu durumda Galatasaray'ın kadıköyde final oynaması birde üzerine kupayı kazanması Fenerbahçe'nin 20 yıl gerilemesine sebep olur.:D 25-30 sene sonra okullarda Tarih derslerinde anlatılacak bir olay olur yani.

Üst Alt