2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi

Cevap: 2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi

Keske imkan olsada Glinka'yi biz alsak. Tek basina bir takim gibi. Bugun Bahar da cok iyiydi.

Fiziksel mi yoksa mental yorgunluk mu bilmiyorum ama Vakifbank GSTT bugun bekledigim seviyenin cok altinda mucadele etti. Buna ragmen son setin sonuna kadar mucadelenin icinde kalmalari takdire sayan.

Acikcasi bu noktadan sonra Acibadem'in uc mac ustuste kaybedecegini zannetmiyorum. Yine de bana gore daha iyi takim olan Vakifbank'in seri sonuna kadar mucadeleye devam edeceklerini tahmin ediyorum.

Şampiyonlar Ligi'ndeki kapak fenere yeter . Olsunlar türkiyede şampiyon boşver :D

Gözde oynayamayacakmış, artık Fenerbahçe şampiyon diyebiliriz.

Onun haricinde genel olarak çok iyi oynuyorlar,daha çok istiyorlar.Tabi en büyük faktör yerli oyuncular onlar takımı ateşlemeye başladı.

Yalnız Vakıfbank'ın da çok sığ bir oyun oynadığını da belirtelim her top Glinka'ya,geçen seneki bizi hatırlattı.

5917.bmp

Vakıf'ı ciddi ciddi yabancı takım sanıyorlar..Vakıf bunları ŞL liginde elediği zamanda üzülüyorlardı..Vakıfı tebrik eden yoktu..

Vakıfbank Şampiyonlar Ligini aldığında sanki bir İtalyan takımı almış gibi Fenerbahçe'nin alamamasını yazdılar. Adamlarda nasıl bir medya gücü var anlamadım.

Bu kadar mücadele içinde geçen maçın servisle çözülmesi ilginç oldu.Final serisinin genelinde hak ettiler zaten.

FB Acibadem'e tebrikler. Final serisini genel olarak hakettiler.

Son uc setteki oyuna bakinca, macin ilk iki setindeki dizilis yanlisiyla Vakifbank'in resmen intihar ettigini soyleyebiliriz. Maca baslayan Glinka'yla bitiren Glinka arasindaki fark herseyi acikliyor zaten.

Umarim yakin zamanda bu finalleri oynayan ve kazanan takim biz oluruz.

Fenerbahçe final serisinde daha iyi oynadı ve kazandı. Vakıfbank zaten Şampiyonlar Ligi'ni kazanarak çok farklı bir konumda bitirdi sezonu.

Yanlız kupa töreninde, kanat takma olayında Skowronska inanılmaz güzeldi. Görüntüyü dondurup 10 dakika onu seyrettim. :heart:

Vakifbankin Sampiyonlar ligini kazandiginda medyaya bukadar yansimismiydi?

Hayir.

Fenerbahçe'nin yerine Rabita Bakü..

Geçtiğimiz sezonun flaş ekibi Azerbaycan'ın Rabita Bakü takımı, FIVB tarafından Dünya Kulüpler Şampiyonası'na Fenerbahçe Acıbadem'in yerine davet edildi. Böylece şampiyonanın 6 takımından 4'ü belirlenmiş oldu.

Üst Alt