2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi

Cevap: 2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi

Vakıfbank yine 3-2 kazanarak finale çıktı.Tebrikler,bir sezon başı beklentilere bakıyoruz bir de şimdiki geldikleri yere.

Guidetti büyük adamsın.

İlk sette Vakıfbank manşette sorun yaşayınca F.Acıbadem rahat aldı,şimdi dengelendi oyun setler 1-1 yalnız Seda hiç top öldüremiyor,ilk defa bu kadar kötü gördüm.

3. seti de Vakıfbank kazandı 25-17

bu glilinka tek başına takım ya. nasıl bir oyuncu bu defansta var hücumda var helal olsun lan bu kıza.

Fenerbahçe kazandı. Bu kadar da bal olmaz arkadaş. Son sette o kadar önde götürdü Vakıfbank son iki sayıyı verip maçı verdi. :eek:

Bu sene tüm Vakıf-Fener maçlarını 2-1 geriden gelen kazandı herhalde. :eek:

Keske imkan olsada Glinka'yi biz alsak. Tek basina bir takim gibi. Bugun Bahar da cok iyiydi.

Fiziksel mi yoksa mental yorgunluk mu bilmiyorum ama Vakifbank GSTT bugun bekledigim seviyenin cok altinda mucadele etti. Buna ragmen son setin sonuna kadar mucadelenin icinde kalmalari takdire sayan.

Acikcasi bu noktadan sonra Acibadem'in uc mac ustuste kaybedecegini zannetmiyorum. Yine de bana gore daha iyi takim olan Vakifbank'in seri sonuna kadar mucadeleye devam edeceklerini tahmin ediyorum.

Üst Alt