2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi

Cevap: 2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi

2-7 den 15-11 e geldİ helal olsun valla......bu arada azİz yildirim i gÖrdÜnÜz mÜ ne hale gelmİŞ :d

ohh bee son final setine bakim dedim 7-2 olunca kapattim helal olsun tebrikler vakifbank :tiphat:

Federasyon Türk olmayınca Aziz'in eli kolu bağlı kalıyor işte. Avrupa senin neyine Fenerbahçe

2-7 den 15-11 e geldİ helal olsun valla......bu arada azİz yildirim i gÖrdÜnÜz mÜ ne hale gelmİŞ :d

azizyildhlarge.jpg

Bu da geçen yılki hali :D

Adamlar şimdiden Türk olmayan takımları desteklemek görevini yerine getiriyorlar. Yarın hepimiz Azeri takımını destekleyelim diyorlar :D

Yarın Azeri takımı desteklemek lazım. Vakıfbank G.S.T.T kesinlikle kazanmamalı bu kupayı.

1. Oyuncularının hepsi kendini beğenmiş ve karaktersiz

2. Bizim evimizde böyle çirkef bir takımın şampiyon olmasını istemiyorum.

İnşallah Bakü şampiyon olur! O Gözde‚ Özge ve Poljak gibi hocaları Guidetti denen herifin çirkefliğini sonuna kadar içlerine çekmişlerin olduğu takımın şampiyon olmasını istemiyorum!

Klasik angut yorumları,

saglik olsun. bi gun alacaz ama bakalim ne zaman. sahsen benim acelem yok.

Babayı:D

Loser bir camiayız. Her branşta her önemli maçı kaybediyoruz.

Galatasaray Türkiyedir

Helal be vakıfbank . nikolic müthişti poljak nilay . süper maçtı be . Hakeden kazandı . Herkes de fener'e iyi laf soktu . Poljak'ın sesi niye öyleymiş yav moralim bozuldu :SS: Poljak'a bayılıyorum ama . O sesle ne gaz veriyordur millete maçta :)

Üst Alt