2010/2011 Sezonu Kritik Hakem Hataları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010/2011 Sezonu Kritik Hakem Hataları

Cevap: 2010/2011 Sezonu Kritik Hakem Hataları

bjk nin penaltisi penalti degildi bence attiklari 2. golde de nobrenin deumi ye faulu vardi

Arkadaslar Kayserispor:Fenerbahce macindaki, Kayseri ye verilmeyen 100% Penalti pozisyonu ve Emre´nin rakibine vurdugu Topu ekleyebilen varmi..?

vlcsnap2010100121h08m03.jpg

vlcsnap2010100121h08m10.jpg

Penaltımızı vermedi şerefsiz hakem.3 puanla döneceğimiz maçtan beraberlik aldık.

iki haftadır penaltılarımız verilmiyo bu hakkı yiyenden hesabını sormak lazım.ulan tottenham arsenal macında hakem cat diye penaltıyı çaldı burda niye çalamıyorsunuz,işte sarvan şerfsizi her şey burdan çıkıyooo......

Böyle kötü takım ve kötü yöneticilerle 23-25 puan arasında olabilirdik. Ama hakemler sayesinde olmadı. Özellikle Karabük maçı ve Bursaspor maçı büyük rol oynadı, yenilmemiz de hakem hataları.

Öncelikle hakemlerde insandır hata yapabilir ve çok açık bir pozisyon olmadığı takdirde her pozisyonun konulup uzun uzadıya tartışılmasının saçma olduğunu düşünüyorum. Ancak madem '' oynat uğurcum '' tipi tartışmalar bütün televizyonlarımıza yayılmış durumda burada da konuşulması abes olmaz. Birde bütün büyük ekiplerimizin maçlarında olan kritik hakem hataları '' OBJEKTİF '' şekilde konulacak diyor başlığı açan arkadaşımız. O halde Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor gibi ekiplerimizin aleyhine yapılan açık hatalarında tartışılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Öncelikle hakemlerde insandır hata yapabilir ve çok açık bir pozisyon olmadığı takdirde her pozisyonun konulup uzun uzadıya tartışılmasının saçma olduğunu düşünüyorum. Ancak madem '' oynat uğurcum '' tipi tartışmalar bütün televizyonlarımıza yayılmış durumda burada da konuşulması abes olmaz. Birde bütün büyük ekiplerimizin maçlarında olan kritik hakem hataları '' OBJEKTİF '' şekilde konulacak diyor başlığı açan arkadaşımız. O halde Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor gibi ekiplerimizin aleyhine yapılan açık hatalarında tartışılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Galatasaray taraftarı oldukça objektiftir sen rahat ol..O yüzden zaten bunlar başımıza geliyor..

Bursa maçında verilmeyen net kırmızı kart..

Sivas maçında verilmeyen net penaltı..

Karabük maçında verilen fiyasko penaltı..

Trabzon maçında sevgili hakemin ofsait pozisyonunda görülmemiş şeklilde insiyatif kullanıp ofsait vermesi ve girayı atamaması..

Manisa maçında verilmeyen net penaltı..

Kayseri maçında verilmeyen net penaltılar..

Sen kalkmışsın objektiflikten bahsediyorsun...Şu hatalar şu saydığın güzide klüplerin başına gelsieydi yeryerinden oynamıştı..

Sadece şunu söylüyorum..Bu pozisyonların hepsinin videosu koyulsun ve bundan sonrada sadece Galatasarayın tartışmalı pozisyonları yazılsın ve videosu koyulsun..

Bilmiyorumda ya ben çok abartıyorum yani bende problem var..yada ciddi anlamda Galatasaray camiası,taraftarı uyuyor..Çünkü bu yapılan hatalar çok büyük,inanılmaz hatalardır...

Üst Alt