2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan | - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan |

Cevap: 2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan |

Ne kadar kolay ama harcıyorsunuz ya size yazıklar olsun.Biz bu takımla Avrupa 3.sü olurken hepsini alkışlıyordunuz.Vurduğu şutlardan birini atsa Nihat kahraman olacaktı.Size tavsiyem Nihat'ın dünkü basın toplantısını izleyin.

Bence hiç de kolay harcamıyorum kaç senedir Emreye tahammül etmekten bıktım Emre daha öncede böyle kötü oynuyodu zaten...Yani skora göre konuşmuyorum.

Ayrıca Nihatı futbolcu olarak çok severim ama önde olduğumuz için çok rahat harcadı pozisyonları...

Avrupa şampiyonasında ibo mu vardı :D ya bırakın ya bu adam futbolcuysa bende arda turan'ım. Ancak gidip geliyor yaptıgı baska birşey yok.

Verilirmiydi bu mac ya ! iyi bir mucadele sergiliyoruz gol atiyoruz ama guven yok takimda guven...maci 90 dakkika oynamiyoruz gol attik'tan sonra rakibi bekleyen takimiz bu oyun anlayisi olmasaydi simdi Ispanya'yi yenmis olacaktik'ki bazi oyuncu degisiklikleri yanlis bence. Batuhan'nin yerine Mevlut girmeliydi tamam uzun boylu bazi toplari aldi ama bu tarz maclarda tecrubesiz. 4 Mac kaldi hepside kritik maclar Bosna'yi ve Belcika'yi evinde yenersek guzel isler cikaririz ama oyun anlayisimiz degisirse ancak.

Yok arkadaş bizim kanımızda var bu olay. Öne geçtiğimiz hiç bir maçı doğru düzgün önde bitiremiyoruz. En yakın 3 örnek:

Galatasaray 4-3 Bordo

Galatasaray 2-3 Hamburg

Türkiye 1-2 İspanya

Yalnız Arda'nın değerini birkez daha anladım.Oyunu istediği gibi değiştirebiliyor.Skibbe'nin muhteşem kondüsyonu olmasa oyunu çevirebilirdi.

Seni Tastiklemek Amaciyla Söyliyeyim, Arkadas Maci Alman AnixeTV den Izledim Alman Spiker Bizim Ardayi Öve Öve Bitiremedi Ya!!!

Ve Ayricada Bu Sezonun Sonunda Cok Büyük Bir Ihtimalle Avrupanin En Büyük Kulüplerinden Birine Transfer Olacagini Söyledi!!!(Bir Ihtimal Bayern)

Bu maç adına beni sevindiren tek şey takımdaki futbolcularımızın (Arda, H. Balta ve Emre Aşık) iyi oyunlarıydı.

Hakan son golde kücük güiza yi kaçırdı ama 90 dakika torresle mücadele etti dogal olarak oyuna sonradan giren guizaya karsı kondisyon acısından yetersiz olması dogaldı.

Bana hiç kimse iyi bir Türk kaleci var demesin. O kadar antremanı ben yapsam en azından boşa çıkmam, kalemde dururum ben. Nasıl kaleci antrenörleri var Türkiye'de anlamıyorum...

Walla onu bunu Bilmem de Fatih Terim in saçma oyuncu seçimleri bizi bu hale getirmiştir.

Kardeşim G. Antep de Bekir İrtegün var adam 1. sınıf Defans oyuncusu. Kayserispor da Emre Güngör var

Forvette Formda bir Sercan var ve Nihat 7 aydır sakattı adam hazır değil takımında 18 e giremiyor!!

.....................Volkan.........................

G.Gönül......Emre........Bekir........H.Balta

Tuncay......Aurelio.......M.Topuz(Ayhan)........Arda

...........Sercan.............Semih......................

çıksa şu an 2-3 tane atıp belki gol yemeden maçı bitirmiştik.

Fatih Terim´e ayri bir sevgim vardir hep.Dünyanin sayili Teknik Direktörlerinden olduguna inanirim.Ama bu maci Fatih Terim kaybetti.

Illa havasini atacak diye, koca Ispanya macinda Batuhan ve Nuri Sahin´i oyuna süremezsin.Cok güveniyorsan diger maclarda da oynatirdin.

Sen Nihat´i, Semih´i, Arda´yi oyundan cikar ve galibiyet icin oyna.

Böyle mantik olur mu ya.Ne bileyim, Nihat cikar Fatih Tekke girer mesela.(Kadroda olsaydi)Ama Batuhan girmez.Arda cikip Nuri Sahin girdi, ben 5-0 öndeyiz sandim.

Böyle ego, inat yapacak makam degil Milli takim.

Al yine Dünya kupasina gidemeyecegiz.Kimse daha 4 mac var bilmem ne anlatmasin.Ne bu ya?

Walla onu bunu Bilmem de Fatih Terim in saçma oyuncu seçimleri bizi bu hale getirmiştir.

Kardeşim G. Antep de Bekir İrtegün var adam 1. sınıf Defans oyuncusu. Kayserispor da Emre Güngör var

Forvette Formda bir Sercan var ve Nihat 7 aydır sakattı adam hazır değil takımında 18 e giremiyor!!

.....................Volkan.........................

G.Gönül......Emre........Bekir........H.Balta

Tuncay......Aurelio.......M.Topuz(Ayhan)........Arda

...........Sercan.............Semih......................

çıksa şu an 2-3 tane atıp belki gol yemeden maçı bitirmiştik.

Eren Güngör olmasın o?:D

Arda Turan'ın arkasında Hakan Balta olsaydı acaba neler olurdu...

Ramos sadece 1 kere ileri çıkabildi oda son dakikalarda,Arda'yı ancak çekerek durdurabildi,golde de durduramadı,.

Volkan bu gün çok iyiydi 2 tane önemli şut çıkardı ama korner pozisyonunda ıskaladığı top herşeyi mahvetti.

Tuncay,İbrahim Ü. Emre B. ????? Bu oyuncuların ne işi var bu takımda.

Middlesbrough taraftarının alkışladığı,tezahürat yaptığı Tuncay bumuydu acaba ilk maçta gününde değil diye düşündüm ama öyle değilmiş.

İbrahim Üzülmez yorumsuz zaten ne söylesek boş futboldan men edilmesi lazım.

Emre Belözoğlu Fatih Hocanın manevi oğlu die her maç oynuyo acaba nereye kadar böyle gidecek.

Fatih Terim Nuri ve Sabri'den ne bekliyor.Arda yoruldu tamamda gol attırabilecek adam yok hatta gol atacak Semih'i de oyundan aldı...

#14ArdaTuran, Gerisi Yalan

Yazık oldu. Mükemmel oynattı takımı Fatih hoca. Ama işte takım sabredemedi maalesef. Son dakika kendi yarısahamızda 2 kişi vardı sadece. Ben Dünya Kupası'na bu oyunu sürdürürsek gideceğimize inanıyorum. Mehmet Topal ve Servet Çetin takviyeleri çok işe yarar. Ayrıca Nihat'ın maç eksiğini kapatması durumu da gerçekleşir.

Maalesef takımın en kötüsü yine Nihat'tı. Umarım kendine gelir. Sahanın en iyisi ise Arda. Muazzam oynadı. Ne kötü ki Barcelona'ya gitti sanırım bu maç sonunda.:)

Çok büyük oynadı çok.

Arda'yı çok beğendim gerçekten tam beklentileri karşıladı ama karşında İspanya var,hata affetmeyen bir takım sürpriz olmadı yenilmemiz ama bu 2 maçın hakkı 0 puan olmamalıydı,Nihat saç baş yoldurdu bu kadar kötü bir Nihat hiç izlememiştim!

Emre Belözoğlunu,Sabri'yi,İbrahim Üzülmez'i neye dayanarak kadroya aldığını merak ediyorum bu adamların A milli takımda yeri yok,Batuhan gibi bir oyuncuyu ateşten gömlek giydirip kurtarıcı olarak oyuna alıyorsun,Mevlüt gibi Fransa'da oynayan bir oyuncu varken,bu aralar futbolcular kadar Fatih Terim formsuz!

Şu kurtarıcı lafına hastayım yahu. Batuhan girene kadar takım 1 tane top indiremedi. Bu yüzden son 15 dakika aldı oyuna. Olası şişirilen topları indirsin diye. Taktiktir bu yahu. Taktik. Tutar tutmaz mühim değil. Ama saçmasapan kurtarıcı lafını kim getirdiyse bu Türkiye'ye, alsın münasip bir yerine bıraksın öyle götürsün. Takmış herkes kurtarıcı da kurtarıcı.

Oyuncu değişiklikleri mantıklıydı. Semih ve Batuhan çift forvet oynayamaz. İmkanı yok. Bu yüzden Tuncay'ın oraya çekilmesi iyi bir fikirdi. Fakat ben olsam Tuncay - Semih ikilisiyle başlardım. Zira Nihat gerçekten yokları oynuyor. Son olarak yıllardır solbek yetiştiremeyen bir ülke suçu İbrahim Üzülmez'de aramasın.

Yine iyi oynadik Golü´de bulduk ama yine kaybeden biz olduk. Yazik oldu birkez daha.

Insallah Grup´tan cikacagiz zor da olsa.

Arda Turan bugün Macin Yildiziydi. Kendisi cok yorgun olmasaydi daha cok isler yapacakti ama olmadi ne yazikki. Saglik olsun önümüze bakiyoruz.

Fatih Terim istifa etsin.Heyecanı kalmamış.Fatih Terim bu değil.. Kaldığı her maç zarar. Olmaz artık ! Kafasında kulüp çalıştırmak var..

Emre B. ilk yarı hiç oynamadı.İkinci yarı göründü bi aralar.Nihat-Batu değişikliği çok doğruydu.Arda'yı niye çıkarırsın onu anlamam.Tuncay'ı çıkar ama Arda'yı çıkarma..İ.Üzülmez hiç mi adam kalmadı solda oynayacak?İbrahim Toraman nerede?

Estonya,Belçika ve İspanya attığımız gol sayısı sadece 1.Pozisyon sayısını izleyen bilir.. Bu sana forvet oyuncuların hakkında bi fikir vermez mi ? Artık kompleksinden vazgeçip,Fatih Tekke'yi düşünemez misin ey Terim !

Yazık..Yine Dünya Kupası'nı heyecansız izleriz.

B.ktan yere yenildik :eek:

Bu kadar çok niye bastırdık anlamadım 1-1 de güzel sonuçtu

Üst Alt