2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan | - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan |

Cevap: 2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan |

Guerrero'nun bize attığı gol ve R,era'nın bugün attığı gol kardon kopya.Yazık.Çok yazık.

Yok abi ya, yediremedim bu sonucu, sen ki 2008'de yarı final oynamış adamsın sen ki UEFA kupası almış adamsın. Nasıl oynatırsın berduş İbo'yu nasıl oynatırsın gezgin Emre'yi nasıl sabredersin 90 dakika uyuyan Tuncay'ı. Yazık ya yazık....

geçmiş olsun..

Galatasaray heşeyini bağlamış Arda ya Milli takım herşeyini bağlamış ARda ya..

gerisi resmen hava gazı...

Maçın KATİLİ Nihat dır.

bırak Tuncay bomboş atacak golü niye sokuyon ayağını.. vurunca da atacaksın kardeşim golü.

adamlar affediyor mu?

herşey bitti geçmiş olsun Afrika da Türkiye diye bir takım yok artık.

eh be fatih hoca niye oynatirsin su iboyu adam penalti yaptirdi topa dokunmasa cizgide 3 adam var. ikinci golde ibonun bölgesine hakan balta kosuyo ortasi bos kaliyor hala ne ariyosun su ibo da. ibrahim amatör bile o-laa-maaaz.

Bosna Belçika karşısında 2-0 önde.

Yani hem Belçika 'yı hem Bosna yı deplasmanda yenemezsek işimiz oldukça zor.

Bosna da kazancak %99 aradaki puan farkı 4 e çıkacak.Bosnanın fikstürüne bakarsak grupları geçmemiz çok ama çok zor...

Fatih Terim gecen macta Semih'i cikardigi icin elestirenlere inat cikarmadiysa tekrar Semih'i ben ne olayim. Resmen egosunu tatmin etmek icin takimin icine etti. Arda ve Semih su macta en son cikacak adamlardi. Tuncay ve Emre b gibi balonlar dururken adam gitti sahanin en iyilerini cikardi. Bu arada Hakan Balta cok kotu oynadi bugun, cok top kaptirdi, nolmus anlamadim. Volkan da penalti pozisyonunda yakti bizi ama iki mukemmel top cikardigi icin bisey diyemecegim. Sonuc olarak iki macta da yenebilirdik Ispanya'yi ama imparator sagolsun oyuncu degisiklikleriyle icine etti iki macin da.

Kazanamayacaksan kaybetmeyeceksin demişler.Ne yükleniyosun haldur huldur ya!Guiza ile H.Balta birebir kaldı.Olacak iş mi?

Olmadı zaten bu anlayışla olmayacağıda açıkça ortadaydı...

Orta saha yok.Kanatlar işlemiyor.Biraz Arda kıpırdıyor o kadar.

Bundan sonra imkansız gibi durum ama biz imkansızları başarmadık mı gene başarabiliriz.

Ben mi yanlış duydum bilmiyorum ama maç sonunda Güiza'ya tezahurat mı yapıldı,küfür mü edildi?

Anlayabilen biri yazarsa iyi olur.

Yahu İbo'nun yerine oynatabileceği en iyi oyuncu bizim haftalardır hakaret üstüne hakaret ettiğimiz Volkan Yaman...

Yahu Emre'nin yerine oynatabileceğin tek oyuncu Ayhan; sakat.

Yahu Nihat o pozisyonları kaçırmasa,

Yahu Top İbo'nun eline çarpmasa,

Fatih Terim'e yine bu kadar yüklenecek miydik ? ...

Terim'e neden atıp tutuyorsunuz ? ...

Sebebini açıklayın da bilelim.

Son Dakikalarda Ardayi Oyundan Alip Emreyi Oyunda Birakmasi Olabilirmi Acaba?

Allah Askina Emre Su Macta Ne Yapti?

Objektiv Olmaya Calisiyorum Düsünüyorum Düsünüyorum Hic Bir Varlik Göremiyorum!!!

Batuhan Neyin Nesi Arkadas?

Yok Ya Bu Dünya Kupasida Kacti Artik 2014 Yilina Bakicaz!(Önümüzdeki Maclara Bakicaz Misali)!!!

Bosna'yı ve Belçika'yı deplasmanda yeneriz.Amma velakin İspanya'nın da yenmesi lazım.

Tur zor ama imkansız değil.

GÜiza'nın sülalesine selam olsun.

Bizim buyuk yildizlar dedimiz tuncay ve nihat .. koca sifir !!!!!!!!!!!

arda,gökhan gönul ve aurelioya, helal olsun

emre belözoglu 90 dk oynatan fatih terimeee selamlarrrrr

İspanya hak ettiği bir galibiyet aldı.Guiza'ya Türkiye'de çok atılıp tutuluyor. Ama helal olsun adama oyuna girdi,varlığını hissettirdi.2.golün mimarlığını yaptı ve kendisiyle dalga geçen ülkenin belki de dünya kupası hayallerini yıkan adam oldu.

Ya Arkadaslar biz Kim Ispanyayi yenme kim....Önce biz Estonya yi..Belcikayi yenmeyi becerelim ne dersiniz..?? Bu Durumlara kalmamamiz laazim böyle Rakiplere karsi Yenilme Lüksümüz olmasi laazim bunun icinde Belcika Estonya yi yenelim derim..:D Alistik artik Maltasi..Moldovasi..Estonyasi vs..vs..vs

Neyse Lig basliyor MHK Federasyon is basina....Daha Kemikleri kirilacak Ameliyat olacak Arda var..Hakan Balta var isiniz yarim kalmasin zaaten Is isten gecti bundan sonra Dünya Kupasi na gitme ihtimali cok düsük onun icin Galatasaray li oyunculara hic gerek yok yaani...

saadece yarisi Galatasaray li bu Milli Takimin ne olacak ugrasin Galatasaray hadi Kolay gelsin...;)

Üzüldüm yenilgiye ama Belcika Estonya Malta Moldova ,aclarini düsünün öyle yorum yapin...Ispanyaya Yenilmek normal biseydir.....ama sucu Deli Ibo ya bulmak ta cok komiktir..Deli Ibo Bugün Sahanin en iyilerindendi....

Illaki Kötü oynayan Futbolcu ariyorsaniz Maci izleyen rahat ve net sunu görmelidir...Defansif anlamda aslinda Kötü degildik yaani Arka oyuncular iyidi ama Forvet hattimiz kötüydü yaani Topu ilerde tutamadik bunlar Tuncay..Semih ve Nihatti...bu 3 oyuncu en kötüleriyid...

neyse Kolay gelsin MHK Federasyon Lig basliyor..

Son Dakikalarda Ardayi Oyundan Alip Emreyi Oyunda Birakmasi Olabilirmi Acaba?

Allah Askina Emre Su Macta Ne Yapti?

Objektiv Olmaya Calisiyorum Düsünüyorum Düsünüyorum Hic Bir Varlik Göremiyorum!!!

Batuhan Neyin Nesi Arkadas?

Yok Ya Bu Dünya Kupasida Kacti Artik 2014 Yilina Bakicaz!(Önümüzdeki Maclara Bakicaz Misali)!!!

Amacım Terim savunuculuğu yapmak değil. Ama imkanlara bakacaksın...

Karşındaki rakip İSPANYA ...

Batuhan'ın oyunda olması gayet mantıklıdır, öyle ki iki tane pozisyon bulduk sayesinde.

Emre ölü,diri Fatih Terim'le sahada olur. 2 kere 2 dört ise, bu da budur.

Avrupa 3. oldugumuz Euro 2008'de hocaya az küfretmedik Tuncay'ı oyunda tuttugu için; ama vazgecmedi Tuncay'dan...

Cevap: 2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 1 İspanya | 01 Nisan | 2.Yarı

Ali Sami Yen'deki Fener derbisinde Guiza'ya karşı Hakan Balta çok dikkatli olmalı,bu maçtaki hatayı yaparsa yandığımızın resmidir.

Hakan orda hata yapmadi, Güiza sadece kalitesini gösterdi, akilli bir hareketle siyrildi.

Batuhan bayaa calisti, Ispanya defansini cok zorladi ama dogru düzgün pas gelmeyince olmuyor..

Tuncay'a laf atmayin..70'den sonra en cok calisan oyuncuydu, cok gayretli.

Volkan Demirel'e yazik oldu yahu..

Nihat ben atacam,ben kahraman olacagim ayaklarina girmis son maclarda..Duman'dan Herseyi yak'i istiyorum Nihat icin..

Arda Türkiye adina en iyi 2.oyuncudu(Volkan'dan sonra) ama en iyiside diye biliriz.

Emre Belezoglu cok calisti ama hicbir katkisi olmadi.

Birde Fatih Terim'e kiziyorum Sabri degisikliginden dolayi..Sercan'i Sercanlik macta oynatma adami, sonrada Prenses Gülizar sana öyle bi takar, aa baktin mac 2-1..

Forvette Batuhan-Sercan baslasaydik Nihat'Semih ikilisinden daha faydali olurlardi.

Üst Alt