2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan | - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan |

Cevap: 2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE - İspanya | 01 Nisan | 21:00 | Atv

45.jpg

AS Gazetesi: Türkiye, en ateşli stadında İspanya’yı ağırlıyor.

Iker Casillas: en fazla baskıyı hissettiğim stadlardan biri..

Cehennem diye biz demiyoruz ki Avrupa diyor.

Bizim millet avrupadaki stadlara özenir cehennem diye avrupalılarda bizim stadlara cehennem diyor :D anlamadım ben bu işten

Bizim millet avrupadaki stadlara özenir cehennem diye avrupalılarda bizim stadlara cehennem diyor :D anlamadım ben bu işten

Ali Sami Yen stadına cehennem lakabı Neutchel maçından sonra verilmişti ancak cehennem sloganının bu kadar popüler olmasını sağlayan Sir Alex Ferguson'un CL'den elenişinden sonra burası gerçekten cehennem cümlesidir.

Thank you Sir Alex Ferguson :D

Bu maci kazanalim.

Cevap: Terim kadroyu açıkladı!

Kendi kalemizin çizgisine 10 tane sisman koysak yeter, fazlasina gerek yok :D 79 999 990 kisi kadro disi kalip, evlerinde maçi izleyebilirler :D

Arda bugün coşucak gibime geliyo ramos ilk maçtaki gibi rahat çıkamaz bu sefer

bende bunu merak ediyordum renkdas saolasin.:) ama daha önce atv nin yaptiklarini unutmadik burda avrupada yasayanlar icin yayin yaptiklarini söyleyip maca tam 5 dakika varken teknik sebepleri bahane ederek yayin yapmamislardi.:mad:

Heleki mac sirasindaki o reklamlarla berbat mac izliyoruz :(

Haydi Turkiye !

Allah Belasinizi versin MHK Federasyon....Allah Belanizi versin MHK Federasyon....Bir Hafta icinde bana okadar beddua ettirdiniz Allah belanizi verecek insallah.....Su Macta Saglam bir Arda Pozisyonunda oynayan bir Hakan Balta bir Servet Cetin ve bir Mehmet Topal olsa Banko Türkiye derdim ama bu macta beraberlik kokuyor ha saayet gecen mactaki gibi oynarsak saadece ve saadece Arda Turan canlanmasi laazim oda Federasyon sagolsun zor bide Tuncay az biraz Pas atarken dikkatli olsun gene yeneriz gene yeneriz....

Insallah Kazaniriz diyorum ne yapayim Dünya Kupasi elden gidecek :(

Türkiye Kanallarinda ATV den berbat Mac yayinlayan Programm yoktur arkadaslar...acik ara farkla en berbati ATV

Casillas,2001 de ki maçdan bahsetmiş.2-0 geriye düştükden sonra,taraftarla maçı aldılar demiş.Hey gidi günler hey,hasan bi gol atmıştı bide penaltı yaptırmıştı.Şimdi ıslıklanıyor..

Neyse günümüze dönelim :D O kadar kolay bir maç değil,kaldıki inanç,şansla yenilebilecek bi takım değil İspanya,ortasaha mücadelesi izleyeceğiz uzun süre,az pozisyon bulabiliriz ama 1 puan da olsa,almalıyız.Grupdaki kalan maçlarımız hiç kolay değil.

bu kadar reklam olmaz bee atv .. rezil atv

Fatih Terim'in açıklamasını izlediniz mi az önce ?

Üst Alt