2010 DKE | Belçika 2-0 Türkiye | 10 Ekim | Fox Tv | Maç sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Belçika 2-0 Türkiye | 10 Ekim | Fox Tv | Maç sonucu

Cevap: 2010 DKE | Belçika - Türkiye | 10 Ekim | 21:45 | Fox Tv

Gol averajı önemli.Onlar bizden +10 üstün.Ama olası bir Estonya beraberliğinde bizim Azerbaycan'a gol olup yağacağımızı düşünüyorum.

son macimiz ermenistan la

ve mac bursada hangi mantikla oraya alindi mac onuda bilmiyorum

istesek bile bursa nin stadinda biz o kadar cok gol atamayiz

türkiyenin en kötü zeminlerinden biri orasi

Milli maçlardan nefret eder oldum vallaha! Ben kendi takımımın maçlarını izlemek istiyorum arkadaş; zırt-pırt lige ara verilmesine ayar oluyorum!

Fatih Terimide tartışır olduk

Fatih Hoca burada futbolu çok iyi bildiğini sanan herkesten futbolu daha iyi biliyor Adamın elindeki malzeme iyi değil Arda ve Hamit dışında üst düzey oyuncumuz yok . Bu şartlar altında adam daha ne yapsın?

Fatih Hoca burada futbolu çok iyi bildiğini sanan herkesten futbolu daha iyi biliyor Adamın elindeki malzeme iyi değil Arda ve Hamit dışında üst düzey oyuncumuz yok . Bu şartlar altında adam daha ne yapsın?

Milli takımada martins gerek ha okan? :asd: Aç bi topik?

Doğru canım Estonya'nın, Bosna'nın malzemesi bizden kat kat iyi biz futbol cahiliyiz affet baba. En büyük İmparatöre başka büyük yohtur.

Doğru canım Estonya'nın, Bosna'nın malzemesi bizden kat kat iyi biz futbol cahiliyiz affet baba. En büyük İmparatöre başka büyük yohtur.

Bosnayı çok küçümsüyorsunuz

Dzeko,İbisevic gibi forvetlerimiz var mı? Varsa söyleyin Salihovic,Misimovic denen elemanlar bizim ortasahadaki birçok oyuncudan kalıteli

Estonya maçında ise tonla pozisyon kaçırdık

Milanı ,Fiorentinayı çalıştırmış EURO 2008de bize yarı final oynatmış,UEFA kupasını kazandırmış bir adamı tartışmak yanlıştır bence Can

tek tek bakarsak inanılmaz bir üstünlüğümüz olucağı kesin herhalde ? Uefa Kupasından sonraki Terim Terim değildir. Ego yumağıdır. Kalsın.

Kim ne derse desin, Fatih Terim şuanda

dünyanın sayılı antrenörlerindendir.

Üst düzey birçok takımı çalıştırabilir.

Milli Takımımızın bu durumlara düşmesinin sebebi

disiplinsiz futbolculardan oluşmasıdır.

Kendine iyi bakmayan, skor tabelasında üstün olunca

oyunu ağırdan alan, oyundan sürekli kopmaya meyilli oyunculardır sebebi.

Bu akşam Estonya, Bosna'yı yenerse, Belçika karşısında

Milli Takımımız yine zorlanacak, belki bu avantaja rağmen maçı kaybedecek

belki de 1-0, 2-1 gibi son dakikaları ölüm kalım maçı gibi geçen dakikaları

bizlere yaşatacak.

ardanın eksikligi cok hissedilecek gibi geliyor bana..

Heryere zıplama potansiyeline hayranım

Can arkadaşımızla gayet seviyeli bir şekilde konuşuyoruz

Senin amacın belli ama ulaşamayacaksın

Sen nediyorsun ya !

Şimdi burada sana söverdimde neyse ben sanamı dedim ! Ne kadar antipatik bir adamsın :mad:

Sen git kumda oynasana burada ne işin var Allahım şu okullar açınca bundan seviniyorum

Sen nediyorsun ya !

Şimdi burada sana söverdimde neyse ben sanamı dedim ! Ne kadar antipatik bir adamsın :mad:

Sen git kumda oynasana burada ne işin var Allahım şu okullar açınca bundan seviniyorum

Yanlış anlaşılma içim özürdilerim

Son zamanlarda bana okadar çok salladınki bende doğal olarak böyle birşey düşündüm

Neyse tekrar özür dilerim

Valla benim umudum yok,biz havluyu çokdan attık ama bu maçın sonucuna bakmadan anlayamayacağız galiba..

Belçika kötü ama biz belçikayı yeneceğimizden bile emin değilim.Saçma sapan işleriyle ceza alıp tribüne yollanan terim ve onun kurduğu garip milli takım artık son maçlarını oynayacak bu hafta.Terim gidici zira artık kalmasının imkanı yok.2 dünya kupası kaçıran ve geçen yılki avrupa şampiyonasını belki alacakken kamp öncesi yanlış kadro seçimi ile takımı zar zor 3. yapan terimin artık milli takım macerası bitmişdir.

Bir milli takım düşününki,2002 de 3. oldukdan sonra tüm dünyanın sempatisini kazansın,özellikle asya ve afrikada büyük kitleleri coştursun,arkasına alın ama o dönemden sonra hiç dünya kupasına katılmasın? hemde tekrar 3. yada 2. olabilecek konumdayken...Hakikatten futbol garip bir oyun ama dahada garibi bizim terim yönetiminde 2 dünya kupasını "ıska" geçişimiz.

Hakikatten yazık..Artık bunun tartışmaya açık bir tarafı olduğunu düşünmüyorum.Terim herkezi olduğu gibi benide çok şaşırttı milli takım performansı ile.Seçtiği kadro,oynattığı takım ve mantalitesi ne umut verici bir duygu yaşattı bize nede seyir zevki veren bir takım oluşturabildi dolayısı ile terimin gitme vakti gelmişdir.Benim düşüncem bu takıma yabancı ve egolardan bu tip komplekslerden uzak olan anlayışdaki bir teknik adam getirilmesidir zira terim milli takıma geldiği günden bu yana formda olan oyuncuları milli takıma çağırmayıp,eski tüfeklerine güvenmiş ve baltayı taşa vurmuşdu.Hiç unutmam ümit karanın gol kralı olup coştuğu bir dönemde onu tercih etmemesini çok yadırgamışdım.Bu tip örnekleride terim bize sıkça yaşattı malesef.

Artık yolun sonu göründü,terimin vadeside milli takım görevide doldu,yolu açık olsun..

Herşey Bosna maçına bağlı.Bosna yenerse bizim yeneceğimizi düşünmüyorum.

Üst Alt