2010 DKE | Belçika 2-0 Türkiye | 10 Ekim | Fox Tv | Maç sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Belçika 2-0 Türkiye | 10 Ekim | Fox Tv | Maç sonucu

Cevap: 2010 DKE | Belçika - Türkiye | 10 Ekim | 21:45 | Fox Tv

Kim ne derse desin, Fatih Terim şuanda

dünyanın sayılı antrenörlerindendir.

Üst düzey birçok takımı çalıştırabilir.

Milli Takımımızın bu durumlara düşmesinin sebebi

disiplinsiz futbolculardan oluşmasıdır.
Kendine iyi bakmayan, skor tabelasında üstün olunca

oyunu ağırdan alan, oyundan sürekli kopmaya meyilli oyunculardır sebebi.

Bu akşam Estonya, Bosna'yı yenerse, Belçika karşısında

Milli Takımımız yine zorlanacak, belki bu avantaja rağmen maçı kaybedecek

belki de 1-0, 2-1 gibi son dakikaları ölüm kalım maçı gibi geçen dakikaları

bizlere yaşatacak.

Aynen ya.Dünyanın hiçbiryerine darbeye bağlı olmadan sakatlık olmuyor.Vallaha kimse alınmasın futbolcularımız hiç profosyonelce yaşamıyor.Onları bir nebze daha profosyonel hayata sokmak istediği için kampları kaldıran Rıjkaard'a bu yüzden basın sallıyor.Vallaha bizim kadar komik ülke yok.:mad:

Türkiye Türkiye Haydii Zafere!Türkiye Türkiye OOOOOOOOOOOOOO Yer gök inlesin bu sesi dinlesin hep seninleyiz Türkiye!

Olmadı ya böyle şimdi yine bekle 2014'ü Avrupa kupasıda prestiji olan bir kupa ama Dünya kupası bambaşka, biz katılamıyoruz öff :(

Ne gereksiz bir maç... :)

Bundan sonraki şampiyonanın torbalarını belirlemek adına önemli ama kaçıncı torbadan geldiğinin bir önemi yokmuş.Bu turnuva gösterdi bunu.Türkiye açısından tabiki.Zaten ilk 2 torbadan gelen gitse ne anlamı olur değil mi maçları oynamanın.:)

2 maç kala dünya kupasına gidememeyi garantiliyen bir takımın teknik direktörü hemen istifa etsin...Artık kişisel egolar ve psikolojik sorunlarla dolu bir milli takım istemiyoruz...Yeter Fatih Terim Yeter....(Bu mesaj değerlendirilirken Galatasaraylı bakış açınızı bir kenara bırakın......)

%100 Terim'siz futbol sahasını %100 destekliyorum..

Hayal kırıklığının önde gidenini yaşıyoruz.Böylesine bir gruptan böyle bir şekilde elenmek ne kadar da kötü.

Her zaman Dünya'nın en iyi kalecisi topu elinden kaçırmıyor veya içeri şişirilen top mucizevi bir şekilde şut sonrası doksana gitmiyor işte.O kadar şanslı olduğumuz turnuvada bari kupayı alsaydık ta en azından kupamız var deseydik.Bu ülke böyle maalesef.Ne güzel hayallerim vardı.Gece kalkacağız maç izleyeceğiz diyordum.Çok eğlenceli olacak diyordum.Ama olmadı.

İzlemeyeceğim. Zira izlenmesi gereken bir maç değil artık.

ben allah biliyo bu akşam bosna yensın dedım çünkü fatih terimi istemiyorum bu maçtan sonra istifa etsin

ne bu prestij ya oho fatih terim istifa etsin kutmaylarıyla beraber....

Üst Alt