2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar

Cevap: Call Of Duty 6 : Modern Warfare 2

512 MB, 1 GB olayına takmayın. Modele bakın.

Mesela GeForce 8800GT CrySis dahil tüm oyunları yüksek seviyede kaldırır.

1 GB, 512 MB olayına girmeyin hiç. Her 1 GB ekran kartı kaldırmaz oyunları...

[video=youtube;4ln3Epo-2TE]https://www.youtube.com/watch?v=4ln3Epo-2TE&videos=Qk4jDUwBfrY[/video]

Bu kalitede sıfır kasma ile oynuyorum ;

adszbnd.png

Sizi bilmem ama müthiş grafikleriyle, muazzam efektleri ile yeni oyunlar bana fazlaca sıkıcı geliyor. Bu sebepten dolayı sık sık eski oyunları yükler yükler oynarım.

Burada eski oyunları hatırlayalım, yad edelim ve tekrar oynamak amaçlı hatırlatalım.

Mesela, Heroes of Might and Magic 3, sonrasını boşverin, serinin en iyi oyunu, açın açın oynayın.

Might and Magic 6, grafikler falan berbat ama böyle derin konu, böyle kapsamlı büyüler ve uygulamaları var mı başka oyuında?

Grim Fandango ve Monkey Island, efsane adventure oyunları.

Baldur's Gate 2, Diablo 2.

Cevap: Eski ve Klasikleşmiş Bilgisayar Oyunları

Heroes of Might and Magic , Age of Empires : Conquerors ilk aklıma gelenler. Az akıl almadık eycofta ;) ;) ;)

Aaa bak Commandos'u unuttuk, bir de Desperados vardı aynısının Vahşi Batı versiyonu. Bak bunlar oynanır tekrar.

Civilization denmedi.

Age of Empires : Conquerors

Commandos efsanedir zaten;

Diablo serisi,

Metal Gear Solid

Splinter Cell

Hitman

Max Payne ama sadece 1

Emergency oynayan yok mu hiç, bana göre sistemi yormayan ama oldukça kafa yoran bir oyundu.

Asıl bir oyun var da adını unuttum, psikolojik bir tür türünde tek diyebilirim öyle tarif edebilirim en iyi. Kesin bilen çıkacaktır.

Biraz detaylı tarif et bir Emre.

Çok eski değil ama Fahrenheit: Indigo Prophecy diye bir oyun vardı. Çok değişik bir türde bir oyunda, film gibi. Tavsiye ederim az bilinen bir oyun.

Emergency tahmin ettiğim oyunsa çok karışıktı o oyun ya :)

Theme Hospital ve bilimum Maxis oyunlar.

Çocukluğumda oynadığım en zevkli oyundur şüphesiz. Arada bi tekrar yükleyere oynarım. Fifa, GRID tarzı oyunlardan sıkılıp bunu oynadığım çok olmuştur.

VOLFIED

Volfied.jpg

Özgür neredeyse benim oynadığım her oyunu sen de oynuyormuşsun vay anasını işe bak be.

Heroes 3'ün üstüne sıra tabanlı strateji yok abi.Pek eski oyun da sayılmaz ama benim 2 önerim var.İlki Medieval Total War ikincisi de Disciples 2'yi mutlaka bir deneyin.

Özellikle Medieval Total War'da öyle acayip gaza geliyorsunuz ki bütün Avrupa'yı ele geçirmek için hırs yapıyorsunuz.Hele ki Türkleri seçerseniz Cihatlarla Yeniçerilerle yamultuyorsunuz herkesi.Hıristiyanlar paso Haçlı Seferi düzenliyorlar ama duvara çarpıyorlar.Yalnız Moğol istilasıyla baş etmek çok zor.Herifler inanılmaz kalabalık geliyor.

Disciples 2 Heroes 3'e benzeyen bir oyun.Ama onun taklidi değil ve inan ki ayırdığın zamana fazlasıyla değer.Grafikler efektler gerçekten çok kaliteli.Özellikle Undead ırkında fena karizmatik yaratıklar var.Kesinlikle deneyin.

Baldur's Gate 2'yi 10 yıl önce falan oynamıştım.İşte o kadar zaman geçti ki baş kötü adamın adını bile unuttum.O zamanlar pek anlamadığım için çok kötü oynamıştım ve o herifi öldürememiştim o yüzden bitirememiştim oyunu.Ama hakkaten süper bir oyun.Benim tavsiyem Neverwinter Nights 1'i oynayın.Ben şu anda bile hala oynuyorum.Oyunu 5-6 kere farklı karakterlerle bitirdim ama mükemmel bir atmosferi var.O müzikleri,o efektleri bilmem nesini tekrar tekrar yaşamak için 100 kere daha oynarım.En azından 2. oyunundan çok daha güzel bence.

Grim Fandango'ya bayılıyordum mükemmel bir oyun hakkaten ama yarısına kadar bile gelmemişimdir.Aslında tekrar oynasam mı diyorum şimdi.Monkey Island 1 ve 2'yi çocukken oynamıştım.3 desen zaten efsane hakkaten.2-3 defa bitirdim ama insanı alıp götürüyor abi o oyun.Bu kadar mı güzel olabilir...

Diablo 2 benim internet cafelerde arkadaşla yıllarımızı geçirme sebebimizdir.15 tane falan charımız var onların da yarısından çoğunda özel eşyalar vardır biriktirdiğimiz.Yeşil renkli eşyaların serilerini tamamlamaya çalışıyorduk da çoğu yarıda kaldı tabi.83 Barbarım var en fazla.Yıllardır doğru dürüst oynamıyorum keşke birilerini bulsam da en baştan başlayıp Hell de dahil hepsini bitirsek.

Üst Alt