2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar

Cevap: Call Of Duty 6 : Modern Warfare 2

Ram lazım ram.

:-)

RAM_details.jpg

Tek kelimeyle müthiş yapmıslar. Film Tadında gec otur hem oyna hem izle Ah bide su oyunların türkceleri olsa crysis gibi tadından yenmez

Alex 1-1 Lincoln

Ben şimdi oynarken karşılaştım bununla.

Bütün konuyu okumadım, konuşuldumu bilmiyorum.. Bence görüntü çok güzel :)

Eğer gerçekten derbi'ye istinaden yapılmışsa daha da güzel :2_thumbs_up_-_anima

Alex 1-1 Lincoln

Ben şimdi oynarken karşılaştım bununla.

Bütün konuyu okumadım, konuşuldumu bilmiyorum.. Bence görüntü çok güzel :)

Eğer gerçekten derbi'ye istinaden yapılmışsa daha da güzel :2_thumbs_up_-_anima

Onun yapılmasının hikayesi kanımca şudur;

COD MW 2'nin Türk bi yapımcısı var. Bi site roportaj yapmıştı orada söylemişti COD 4 MW oyununda Çernobil bölümünün grafiklerini ben hazırladım felan demişti yani çevre grafiği felan ona ait çizimleri felan.

Bu oyunda 2 senedir yapım aşamasında. Brezilyada bölüm geçtiği için ve bizim elemanda çevre grafiğini hazırlayıp çizdiği için ve 2 senedir yapılıyor oyun yani geçen senede Lincoln felan vardı bizde böyle bi şey yapmış süper yapmış hakkaten :D

Yani kesinlikle bizim Türk yapmıştır bunu :D

Onun yapılmasının hikayesi kanımca şudur;

COD MW 2'nin Türk bi yapımcısı var. Bi site roportaj yapmıştı orada söylemişti COD 4 MW oyununda Çernobil bölümünün grafiklerini ben hazırladım felan demişti yani çevre grafiği felan ona ait çizimleri felan.

Bu oyunda 2 senedir yapım aşamasında. Brezilyada bölüm geçtiği için ve bizim elemanda çevre grafiğini hazırlayıp çizdiği için ve 2 senedir yapılıyor oyun yani geçen senede Lincoln felan vardı bizde böyle bi şey yapmış süper yapmış hakkaten :D

Yani kesinlikle bizim Türk yapmıştır bunu :D

Kesinlikle biz fanatizmi heryere sokabiliriz.Aya astronot olarak gitsem taşa Galatasaray yazarım.ASY üzerinde uçan daireler falan:eek:

Sonu yine hüzünlü bitecek; Price ortadan kaybolacak sandım, ama bıçağı yedi gözüne... O bıçağı ordan çıkarana kadar neler çektim:D

harbiden, cok pahali bu ps3 oyunlari.

ne zamandan ps3 sahibim, sadece 3 oyun aldim;

fifa09, little planet ve battelfield mi ne.

Teknosa falan gibi kazıkçı mağazalarda 180 tl,90-100 arası bulursun başka dükkanlarda.

Valla doğru söyledin.Teknosa kadar kazıkçı mağaza görmedim.Gerçi onunda tahtı sallanıyor.Geçen digital fotoğraf makinesi araştırıyordum.Aynı makine bir sitede 190 lira 12 taksit,Teknosa'da 270 lira 7 taksit:eek:mg:

Valla doğru söyledin.Teknosa kadar kazıkçı mağaza görmedim.Gerçi onunda tahtı sallanıyor.Geçen digital fotoğraf makinesi araştırıyordum.Aynı makine bir sitede 190 lira 12 taksit,Teknosa'da 270 lira 7 taksit:eek:mg:

Fiyatlar kazık ama kaliteli mağaza,benim mp4 3 kere bozuldu 3'ünde de değiştirip yenisini verdiler 2-3 haftada.

Üst Alt