2011/12 STSL Kritik Hakem Hataları


Cevap: 2011/12 STSL Kritik Hakem HatalarıKayserispor maçında verilmeyen iki penaltı.

Belediye maçında Gökhan Gönül'e ve Orhan Şam'a verilmeyen kırmızı kartlar.

Mersin maçında verilmeyen penaltı.

Fenerbahçe oyuncu bağlamasa hakemler onlara çalışıyor.
 
Cevap: 2011/12 STSL Kritik Hakem Hataları6.Hafta MİY-Fenerbahçe.Mersin'in verilmeyen penaltısı,sayılmayan golü.
 
Cevap: 2011/12 STSL Kritik Hakem HatalarıKonunun adı ironik. Bari Hakemlerin Fb'ye hediyeleri falan olsun. Eminim burda hep Fb videoları yayınlanacak çünkü.
 
Cevap: 2011/12 STSL Kritik Hakem HatalarıSayılmayan gol demeyelim ona, bariz elle dokunmuş. Doğru karar yani. Fakat penaltı pozisyonunda yanlış karar verilmiş. Onları yazalım sadece.

El yok yahu adam kafayla atıyor. Şunu dersen anlarım; adam eliyle adamın görüşünü kapatmış, eli çekince şak diye adam istemsiz olarak kafayı kendi kalesine vuruyor. Bir daha izle lütfen; ele çarpan top o sertlikte gitmez, balon gibi yere doğru gitmesi lazım el olsa.
 
Cevap: 2011/12 STSL Kritik Hakem Hatalarıadaletin sağlam bi sopa olduğunu bilyoruz .her seferinde daha fazla acı çektiler. o günler geliyo yine.
 
Cevap: 2011/12 STSL Kritik Hakem HatalarıMİY'nun attığı gol elle değil, Yobo kendi kalesine atıyor. Dikkatle izledim. Yalnız MHK Başkanı Telegol'e bağlandı ve Eboue'nin pozisyonu için: "Ben olsam ben de devam ettirirdim." dedi.
 
Cevap: 2011/12 STSL Kritik Hakem HatalarıEl yok yahu adam kafayla atıyor. Şunu dersen anlarım; adam eliyle adamın görüşünü kapatmış, eli çekince şak diye adam istemsiz olarak kafayı kendi kalesine vuruyor. Bir daha izle lütfen; ele çarpan top o sertlikte gitmez, balon gibi yere doğru gitmesi lazım el olsa.Ben pozisyonu bir kere izlemiştim, Mersinli itiraz etmeyince el var sandım. Tekrar izledim, bir sonuca varamadım. Maraton'da da el var demişler. Sadece 2 açıdan var pozisyon, başka bir açı olsa daha net anlaşılır belki.
 
Cevap: 2011/12 STSL Kritik Hakem HatalarıSamsunspor´un verilmeyen Penaltisi...!! Fenerbahce alehine kacinci verilmeyen Penalti oldu bu..??
 
Cevap: 2011/12 STSL Kritik Hakem HatalarıVerilmeyen gol maçın kaderini belirledidsadsad.png
 
Üst Alt