2011-2012 Turkish Airlines Euroleague | Şampiyon Olympiakos - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-2012 Turkish Airlines Euroleague | Şampiyon Olympiakos

Cevap: 2011-2012 Turkish Airlines Euroleague

6 yabancımız olsun seneye. andric dışarda kalsın. dogru dürüst bir uzun alırız.

Pekovic bu sezonki performansının ardından gelmez oralardan o gemi kaçalı çok oldu. :sad007:

Avrupa´lı önemli oyuncular Avrupa´da gördüğü saygıyı NBA´de görmeyince oradan ayrılmak istiyor genelde.Navarro,Spanoulis,Jasikevicius falan hep bu sebeplerden ayrıldı.Pekovic iyi gidiyor ama orada küçümseniyor sanki biraz.Olmadı Darko Mılıcıc´ı alırız,Drafttan sonra kendine gelemedi:D

Bize kalıplı 5 numara lazım.Andric ile falan olmuyor.

Olmayan ne? Ligi lider bitirdik, Euroleague'de top 8'i kıyısından kaçırdık, iyi bir 4 numaramız olsa 5-1 bitirecektik hem de grubu.

Olmayan bir şey yok, takımımız çok başarılı ve Andric de bu takımın 20 dakika civarında süre alan, sezon genelinde de takımın en skoreri olan oyuncusu.

Yalnız ben Jamon Gordon gidecek diye çok korkuyorum.Yani herif abartısız Avrupanın en iyi 10 PG´sinden biri,çok düşükte ücret alıyor.

Olmayan ne? Ligi lider bitirdik, Euroleague'de top 8'i kıyısından kaçırdık, iyi bir 4 numaramız olsa 5-1 bitirecektik hem de grubu.

Olmayan bir şey yok, takımımız çok başarılı ve Andric de bu takımın 20 dakika civarında süre alan, sezon genelinde de takımın en skoreri olan oyuncusu.

Abi ben beğenmiyorum Andric'i.Bazen inanılmaz saçmalıyor ve rakip takımda kalıplı 5 numara varsa eziliyor.Duramıyor karşılarında.

karşı rakiplerinde 5 numaraları iyi degilde bizimkisi pek sırıtmıyor. birtek beşiktaşta bonus var. o bile yetebiliyor bazen bize. olimpiyasko macında dorsey bütün topları cekti. andric iyi hoş ama güvenilmeyecek bir adam. avrupada oynatırız onu. bu sene paraya kıysınlar 6 yabancımız olsun.

Abi ben beğenmiyorum Andric'i.Bazen inanılmaz saçmalıyor ve rakip takımda kalıplı 5 numara varsa eziliyor.Duramıyor karşılarında.

Andric de onlara ters geliyor hızlı ayaklarıyla ki Euroleague'de en önemli dönemde Tutku'suz bile gayet iyi oynadı.

Adam CSKA maçında 16 sayı 11 ribaundla oynadı çok da iyi savunma yaptı, Kaun+Krstic'i postaladı.

Üst Alt