2011-2012 Turkish Airlines Euroleague | Şampiyon Olympiakos - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-2012 Turkish Airlines Euroleague | Şampiyon Olympiakos

Cevap: 2011-2012 Turkish Airlines Euroleague

Evet istemiyorum İlkan, Kerem, Velickovic'den daha iyi olmadığına göre.

Velickovic' e elbette laf yok ama almak da o kadar kolay değil. Adı bizimle anılmıştı ama Oktay Hoca bu transferi yalanlamıştı.

Kerem artık son demlerinde, İlkan da iyi ama tecrübesiz bu sebeple ben Cevher' in kadroda kalması taraftarıyım. Hele Kerem için Cevher' den vazgeçilmemeli bence.

Andric de onlara ters geliyor hızlı ayaklarıyla ki Euroleague'de en önemli dönemde Tutku'suz bile gayet iyi oynadı.

Adam CSKA maçında 16 sayı 11 ribaundla oynadı çok da iyi savunma yaptı, Kaun+Krstic'i postaladı.

Abi tek maça göre mi yorum yapıcaz şimdi burda?O maçta çok iyi oynadı eyvallah.Ama berbat oynadığı maçlarda var sonuçta.Kalıplı 5 numaralara karşı çok zorlanıyor bu açık.

Kerem eski Kerem değil artık, yine sakatlanmayacağının garantisi var mı? Senelerdir gelmedi hem, artık gelmesin.

Kerem senelerdir gelmedi diye bir şey yok, adam boşta olduğunda hep bizi bekledi ama bizden öyle bir teklif gelmedi. Her zaman da Galatasaray'da oynamak istediğini söyleyen, zamanında Fenerbahçe'yi sırf Galatasaraylı olduğu için reddetmiş bir adam.

Kerem'in ölüsü Cevher'den iyidir, Cevher bu sene CSKA maçı dışında ne oynadı Allah aşkına. Kerem'in ölüsü çok iyi savunma+ribaund demek, Cevher'in hiçbir özelliği yok. Karşıyaka maçlarını da izledim hiç öyle bitik bir Kerem yoktu.

İlkan kesinlikle her açıdan daha iyi oyuncu tecrübesiz falan da değil, 2 senedir çok fazla süreler alıyor büyük maçlarda da gayet iyi oynadı.

Kerem senelerdir gelmedi diye bir şey yok, adam boşta olduğunda hep bizi bekledi ama bizden öyle bir teklif gelmedi. Her zaman da Galatasaray'da oynamak istediğini söyleyen, zamanında Fenerbahçe'yi sırf Galatasaraylı olduğu için reddetmiş bir adam.

Kerem'in ölüsü Cevher'den iyidir, Cevher bu sene CSKA maçı dışında ne oynadı Allah aşkına. Kerem'in ölüsü çok iyi savunma+ribaund demek, Cevher'in hiçbir özelliği yok. Karşıyaka maçlarını da izledim hiç öyle bitik bir Kerem yoktu.

İlkan kesinlikle her açıdan daha iyi oyuncu tecrübesiz falan da değil, 2 senedir çok fazla süreler alıyor büyük maçlarda da gayet iyi oynadı.

Cevher fazla süre mi alıyor ki zaten, Savovic'in yüzünden 10 dakika ancak oynayabiliyor. Savovic'in Cevher'den çaldığı her dakika bizim için zarar oldu. Velickovic gelirse, ki bana zor geliyor inşallah diyelim, İlkan-Cevher-Velickovic yeterli bence. Shumpert'ı da 3'e kaydırırız, ihtiyaç olursa 4 de oynar.

Abi tek maça göre mi yorum yapıcaz şimdi burda?O maçta çok iyi oynadı eyvallah.Ama berbat oynadığı maçlarda var sonuçta.Kalıplı 5 numaralara karşı çok zorlanıyor bu açık.

Tek maç mı? Bu adam Euroleague genelinde takımın en skoreriydi.

Kalıplı 5 numaralara zorlanması sorun değil Andric hücumda o açığına fazlasıyla kapatıyor sen yanına ribaundu alacak 4 numara koymaya bakacaksın.

Cevher fazla süre mi alıyor ki zaten, Savovic'in yüzünden 10 dakika ancak oynayabiliyor. Savovic'in Cevher'den çaldığı her dakika bizim için zarar oldu. Velickovic gelirse, ki bana zor geliyor inşallah diyelim, İlkan-Cevher-Velickovic yeterli bence. Shumpert'ı da 3'e kaydırırız, ihtiyaç olursa 4 de oynar.

E abi Oktay hocadan fazla mı bileceğiz o oynatmıyorsa beğenmediği için oynatmıyor. Kimsenin beğenmediği Caner'i 6 ay ilk 5 çıkartıp kazandı bu adam Cevher'in mi hakkkını yiyecek. Velickovic olmaz başkası olur o çok önemli değil.

Tek maç mı? Bu adam Euroleague genelinde takımın en skoreriydi.

Kalıplı 5 numaralara zorlanması sorun değil Andric hücumda o açığına fazlasıyla kapatıyor sen yanına ribaundu alacak 4 numara koymaya bakacaksın.

Andric büyük maçların hemen hepsinde çok iyi oynadı.Belki bir adım daha geliştirir kendini ve hatalarını azaltabilir.Perde sırasında yapmamayı öğrense zaten herkes çok daha sever Andric'i.Çok sinir bozucu oluyor zira.Ama hücümda çabuk ayaklarıyla ve 2li oyunlardaki başarısıyla çok öenmli bir silah oluyor.En doğru çozüm 4 numaraya çok iyi bir ribaundçı almak görünüyor.Bütçeyi orayla doldurabiliriz.O derece önemli bizim için.

Andric büyük maçların hemen hepsinde çok iyi oynadı.Belki bir adım daha geliştirir kendini ve hatalarını azaltabilir.Perde sırasında yapmamayı öğrense zaten herkes çok daha sever Andric'i.Çok sinir bozucu oluyor zira.Ama hücümda çabuk ayaklarıyla ve 2li oyunlardaki başarısıyla çok öenmli bir silah oluyor.En doğru çozüm 4 numaraya çok iyi bir ribaundçı almak görünüyor.Bütçeyi orayla doldurabiliriz.O derece önemli bizim için.

Songaila yerine Savovic bile gelince ribaund sorunu kalmadı, iyi bir 4 numara bizi tek kelimeyle uçuracak.

Perde olayına da ben çok takılmıyorum 1-2 maç abarttı o iş ama maç başına bir tane yapması normal adam ikili oyun üzerine yaşıyor, perdeyi hızlı yapması gerekiyor. Zaten Tutku ile oynarken çok daha az yapıyor.

E abi Oktay hocadan fazla mı bileceğiz o oynatmıyorsa beğenmediği için oynatmıyor. Kimsenin beğenmediği Caner'i 6 ay ilk 5 çıkartıp kazandı bu adam Cevher'in mi hakkkını yiyecek. Velickovic olmaz başkası olur o çok önemli değil.

Caner'in üzerine düştüğü kadar Cevher'in de üzerine düşse Savovic'le falan uğraşmayacaktık ama. Cevher hayranlığım falan yok yanlış anlaşılmasın da biraz post-up öğrense hem boyu, hem fiziği, hem de dış şutu olması ile tam bizim aradığımız 4 numara.

Caner'in üzerine düştüğü kadar Cevher'in de üzerine düşse Savovic'le falan uğraşmayacaktık ama. Cevher hayranlığım falan yok yanlış anlaşılmasın da biraz post-up öğrense hem boyu, hem fiziği, hem de dış şutu olması ile tam bizim aradığımız 4 numara.

Abi Caner dediğin adam aldığı her dakika mükemmel işler yaptı 2 yıldır, Yeri geldi çılgın atan Emir'i savundu, yeri geldi CSKA deplasmanında hücumlarıyla takımı uyandırdı, yeri geldi takımın berbat gününde Beşiktaş'a karşı maç aldı. Cevher verimlilik açısından 10'da biri kadar olmadı Caner'in.

Post up öğrenmek kolay şey mi? Fizikle oluyorsa Cevher'den çok daha iyi fiziği olan tonla adam var piyasada.

Şut da deme abi o Beşiktaş'ta kaldı bu sene çember dövdü resmen %21 atmış Euroleague'de üçlük. İlkan ve Kerem'in ribaundu yeter şu anda Cevher'e.

Pana'nın hücumda en büyük artısı ters eşleşmeyi çabuk bulması özellikle ilk çeyrekte bunu mükemmele yakın oynadı.Yalnız skorda tıkandıklarında Kaimakoglu ve Saras'a yardımcı çıkmadı buna Diamantidis'de dahil ki bence elenmenin sebebi de savunmadan çok hücum performansı.Cska'nın da izleyebildiklerim içinde en düzensiz maçıydı tabi Obradovic etkisi de diyebiliriz,şanslılardı özellikle Shved ve Teodosic gibi kontrolden çabuk çıkabilen oyuncuların o anlarda isabet bulması belki de hak etmedikleri finale çıkardı.

Keşke Pao finalde olabilseydi.

Efsane bir maç olabilirdi. Kesin olay çıkardı. :D

Şansı düşük de olsa Oly'i destekleyeceğim.

Üst Alt