2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

bu yasemin horasan nevriye gibi orta mesafe atışlarında iyiydi ya baya ben uyuz oluyordum buna:9 bizde kıl ediyordu beni. birde ebony hofman zayıflamış ve baya hızlanmış.

Yasemin'in bizdeki halini söyleyecek kelime bulamiyorum,fiyat-performans olarak çok kötüydü.Yalniz Esra'nin gidisine hala üzülürüm mümkünse seneye geri getirsinler.:)

Cevap: 2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

valla benimde encok üzüldügüm o kız oldu. ben ona hep GS IN RUHU DİYORDUM. YASEMİN horasanda gelsin esrayla beraber. tugba palazoglunu döndürmek lazım. devşirme olarak latoya sanderste sorun cıkmazsa almak lazım.

Bjk bir şekilde kaldı ligde. Hatta play off şansı bile var komediye bak. :)

Derya Özyer kaptandan dolayi gönül biraz Ted'e kayiyor ama ya Tarsus ya Ted'den biri gidecek tablo bu.

La Beşiktaş'ın uçan kuşa da borcu var sanırım. Iveta Salkauske'ye 2010-11 sezonunda ödenmeyen borçları için Beşiktaş'ın oyuncuya 21.000 euro ödemesi gerektiği kararı çıkmış.

fb 56-51 Tarsus.Ula biraz daha sıksa Tarsus yenicek.Az daha gayret etselerr

Maç kafa kafaya.Tarsus'taki Lata'mı çok iyi oyun kurucu,5 numaraalırıda Fowles'ın bi seviye aşağısıdır

Ulan vallahi ne şans var bu fbde be.3lük çemberden çıktı,turnkie kaçtı ah bee Tarsus

Faullerle sayı attırmaya başladı hakemler fbye.Maç biter artık.Yalnız biz bunları Fowles ve Tina varken nasıl silindir gibi ezemiyoruz hayret ahh.

Angutta Alba'nın durumuna sevinen MALLARA selam olsun diyelim. Neyin, kimin başına geleceği belli olmaz işte. En önemli oyuncun kapatır sezonu. Penny için üzüldüm ama, geçmiş olsun.

Üst Alt