2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Cevap: 2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

penny ye gecmiş olsun.iki takımında en iyi oyuncuları sakatlandı.oyuncular için cok kötü

Penny yerine bunlar kimi tercih edecek yabancı hakkı olarak? Tabiki çok geçmiş olsun hiçbir sporcunun sakatlanmasına sevinilmez kim olursa olsun. Umarım kısa zamanda iyileşir.

Bu kafayla hala pek sanmıyorum ama büyük avantaj illa ki.

Fenerbahçe de bizden iyi değil ki onların da koçları da çok kötü.

Prince-Penny eşleşmesinde büyük fizik farkı vardı ama Cappie ile böyle bir sorun olmayacak. Nevriye fark yaratamıyor artık, Esmeral zaten çoktan bitmiş.

Prince>Cappie

Diana>Angel

Sylvia>Matovic

Tina>Tamane, yabancılarımız çok daha iyi sadece Birsel faktörü var onlarda.

Penny yerine bunlar kimi tercih edecek yabancı hakkı olarak? Tabiki çok geçmiş olsun hiçbir sporcunun sakatlanmasına sevinilmez kim olursa olsun. Umarım kısa zamanda iyileşir.

Çok haklısın üstelik Olimpiyat ta oynaması bile şüpheliymiş geçmiş olsun diyelim.Tamane kadroya girer zannedersem(bizimle oynadıkları kupa maçında yabancı seçiminden dolayı dışarıda kalmıştı)tabi Penny ile pozisyonları farklı ama bilmiyorum transfer hakları var mı diye.Aslında ne kadar üzücü bir gelişmede olsa bizim için avantaj ama değerlendire bilene.

Fenerbahçe de bizden iyi değil ki onların da koçları da çok kötü.

Prince-Penny eşleşmesinde büyük fizik farkı vardı ama Cappie ile böyle bir sorun olmayacak. Nevriye fark yaratamıyor artık, Esmeral zaten çoktan bitmiş.

Prince>Cappie

Diana>Angel

Sylvia>Matovic

Tina>Tamane, yabancılarımız çok daha iyi sadece Birsel faktörü var onlarda.

Oyuncu karşılaştırmaya lüzum yok. Işıl ve özellikle Bahar dünkü kadar oynasa dahi yeter de artar, yabancılarımızın tamamı daha üstün kesinlikle ama bir sinerjinin yaratılması gerekiyor, bunun için de hoca değişikliği şart gibi. Veya kafasına bir şey düşsün de iyi giden bir şey olduğunda bozmasın beyefendi, sonra 1 çeyrek Taurasi ritmini bulacak diye maçı veriyoruz.

Oyuncu karşılaştırmaya lüzum yok. Işıl ve özellikle Bahar dünkü kadar oynasa dahi yeter de artar, yabancılarımızın tamamı daha üstün kesinlikle ama bir sinerjinin yaratılması gerekiyor, bunun için de hoca değişikliği şart gibi. Veya kafasına bir şey düşsün de iyi giden bir şey olduğunda bozmasın beyefendi, sonra 1 çeyrek Taurasi ritmini bulacak diye maçı veriyoruz.

ışılı bir kenara bırak bahara pozisyon hazırlarsan orta mesafeden atıyor basketini. şaziyeyede pozisyon hazırladınmı ceza atışlarını iyi sokuyor. sorun türklerden cok takım gibi oynamamak. veriyon taurasiye taurasi gene ışıla veriyor oyun kursun diye sonra gene taurasiye atıyor saniye bitmek üzereyken taurasi zorlamaya kalkıyor busefer.

seneye kadromuz

rabecca hammon- esra şencebe(ışıl alben)

taurasi- tugba plazoglu- ayşe cora

alba torrens- şaziye (gülşah)

tugce canıtez-bahar

fowles-hollingsworth

lig icin süper olur.

ışılı bir kenara bırak bahara pozisyon hazırlarsan orta mesafeden atıyor basketini. şaziyeyede pozisyon hazırladınmı ceza atışlarını iyi sokuyor. sorun türklerden cok takım gibi oynamamak. veriyon taurasiye taurasi gene ışıla veriyor oyun kursun diye sonra gene taurasiye atıyor saniye bitmek üzereyken taurasi zorlamaya kalkıyor busefer.

seneye kadromuz

rabecca hammon- esra şencebe(ışıl alben)

taurasi- tugba plazoglu- ayşe cora

alba torrens- şaziye (gülşah)

tugce canıtez-bahar

fowles-hollingsworth

lig icin süper olur.

Peki kıta dışı sorunu çözülürse, Piph mi Hammon mu ?

Fenerbahçe koçu da böyle çok saçmalıyor işte, son Türkiye Kupası maçında Tina-Fowles oyundayken Nevin'i oyuna alıp maçı vermişti mesela. Üstelik Cappie-Angel çok uyumsuz bir ikili olacaktır enerjisiyle Prince, mental üstünlüğüyle Diana ciddi anlamda fark yaratır onlara Birsel falan kapatamaz o farkı.

2side kalsın ozaman abi avrupada oynatırız. form durumuna göre oynarlar ligde. oyun kurma bakımından tabiki ligde rabecca hammon derim.

O zaman karışır işler sanki. Piph kıta dışı olayını çözdü diyelim. Hammon'da Rus Milli takımında oynuyor. İkisi birden Avrupa'da oynayabilir mi ? Ben bilmiyorum, merak ettim ama.

O zaman karışır işler sanki. Piph kıta dışı olayını çözdü diyelim. Hammon'da Rus Milli takımında oynuyor. İkisi birden Avrupa'da oynayabilir mi ? Ben bilmiyorum, merak ettim ama.

milli takımlarında oynadıkları sürece bir sorun olmaz. cünkü casarestede sancho ltyle ispanya miili takımında oynuyordu 2 tane devşirmesi vardı. öbürünün ismi aklıma gelmedi.

Yani Hammon Rus olarak, Piph devşirme olarak oynar en kötü ihtimalle.

valla ben öyle biliyorum. oynarlar mesela melisa canla prince aynı anda oynayamamıştı. sebeb 2 side milli takımlarda forma giymemişti. melisa canı oynatamadık. devşirme olarak princeyi kullandık.

ligin genel kalitesine baktigimizda yerliler cok kötü, yabancilar ise süper.

Fenerbahçe'li Penny Taylor yaklaşık 6 ay parkelerden uzak kalacakmış. Türkiye Ligi'nin yanısıra WNBA ve 2012 Londra Olimpiyatları'nda da forma giyemeyecek Penny. Fener için büyük kayıp.

Valla ne kadar fbli olursa olsun.Üzüldüm Penny için.Geçmiş olsun.

Üst Alt