2012 - 2013 Beko Basketbol Ligi - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012 - 2013 Beko Basketbol Ligi

Cevap: 2012 - 2013 Beko Basketbol Ligi

banvit maçı vermek için elinden geleni yapmaya devam ediyor ilk maçtaki gibi.2 dakika kalmış hala üçlük deniyorlar.top çevir süreye oyna normal şut at ama yok illa erken bi şekilde üçlük atacaklar :)

Oktay Mahmuti yine içine etti bir takımın.Loserın daniskası resmen.Birazdan detaylı uzun bir Efes yazısı yazacağım

Banvit bize rakip olamaz.Efes rezalet bir seri geçirdi.Efeste gelse farketmezdi zaten.Şampiyon olacagız.

Bandırma Banvit'i küçümsemek aptallık olur.Banvit tarihinin gelmiş geçmiş en iyi ve en geniş rotasyonlu kadrosunu kurdu.Finalde Banvit geldi diye şampiyonuz yea mantığı bana göre çok ters.

Hayirli olsun bakalim. Ben Banvit´i daha rahat yenecegimizi düsünüyorum sahsen. Onlar ters bir takim, ama bizde onlara ters geliyoruz hep.

Bandırma Banvit'i küçümsemek aptallık olur.Banvit tarihinin gelmiş geçmiş en iyi ve en geniş rotasyonlu kadrosunu kurdu.Finalde Banvit geldi diye şampiyonuz yea mantığı bana göre çok ters.

Nasıl geniş Tolga adamlarda tek guard ve tek pivot var.:)

Ha küçümsemek çok yanlış orada haklısın.

Umarim taraftarimiz bari finali ciddiye alir da bu coskuyu hepimize yasatir. Sampiyonluk bu. 23 yil olmus galiba.

Rakibimiz tavukçular olmuş demek, iyi gelsinler bakalım, yıllardır süren hasreti onlara koyarak noktalayacağız..

Finalde rakibimiz Banvit.Chuck Davis'in özel hayranıyım inanılmaz bir adam.Onunla beraber Mejia çok önemli isim.Hemen hemen herkesten katkı alıyorlar ama iki isim ana oyuncuları

Ve gelelim Efes'e. 30 milyon bütçeyle ligde bundan daha kötüsü olmazdı heralde.Mahmuti yine başarısızlığın kitabını yazdı.Banvit bile Meija gibi isimlerle oynarken 30 milyon bütçesi olan takımın vizyonu J.Shipp'se elenirsin yarı finalde tabi.

Vujacic'in oyunundan memnun olursun olmazsın ayrı ama o olsa böyle olmazdı.Basketbol Shipp 10 sayı,Vujacic 13 sayı aralarında fark yokmuş denecek kadar basit bir oyun değil.Vujacic oyundayken 1 saniye bile boş bırakamıyorsun.Ona alınan önlem diğer oyunculara rahat sayı imkanları yaratıyor ama kağıda yansımıyor tabi. Vujacic-Shipp istatistik olarak baksan fark göremezsin ama biri yerine diğeri oynarken fark görülüyor.Mahmuti ego şov yapacağım diye Vujacic'i kesti(Vujacic de suçsuz değil tabi).

Son olarak çok sevip takdir ettiğim Jamon Lucas'a gelelim.Çok önemli bir isim ama hem geçen yıl hem bu yıl playoff serilerinde ara ki bulasın.Her sene playoff da Birkan Batuk kadar bile oynayamacaksa ona nasıl güvenecek büyük takımlar? Normal sezon koca bir hiç çünkü ve Jamon'ın playoff görüntüsü 2 yıldır güvenilecek gibi değil.Playoffta oynasın diye veriliyor o paralar.Sorumluluk alan Jamont tercihimdir saklanan Jamon'a

Bizim o zamanki sartlarimiza göre cok basarili olmasina ragmen, Ünal Aysal´in Mahmuti kararinin dogru oldugunu düsünüyorum.

Ergin Ataman gercekten cok daha kaliteli ve zeki bir coach. Insallah bu sene cok arzuladigimiz sampiyonlugu elde ederiz.

Sezon içindeki skorlar:

Galatasaray Medical Park 83 – Banvit 75

Banvit - Galatasaray Medical Park 68 - 81

Zorluda olsa ben banviti geçebileceğimizi düşünüyorum.Ama gönül istiyordu ki bu final maçlarında hawkins ve domercant'ta olmuş olsalardı .Offfff

Üst Alt