2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları

Cevap: 2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları

eğer gerçekten bahsedildiği kadar kombine satıldıysa, maça gidemeyeceklerin haftalık olarak yerlerini kulübe satmaları için olanak sağlanmalıdır.

hem tribünlerin boş kalmaması, hem de maça gitmek isteyen ve kombinesi olmayan taraftarların faydalanması için.

Alıntı

bu konuyu gündeme getirmek gerekiyor çok önemli. eger böyle bir uygulama yapıldığı takdirde gerekirse 45 bin kombine satılsın stad her maç full çeker.

kombine satışları beklenendende çok iyi oldu. tüm taraftarlarımıza teşekürler.

13/6/2012

Ünal Aysal:

Kombine satışlarımızın kısmen yenilenme dönemi gelmişti. Dün saat 16:00 da başlayan online satışlarımız rekor bir talep görmekte. Bu sabah itibariyle 4 bin 500 yakın yeni satışla 35 bini bulduk. Böyle gidersek önümüzdeki 10 gün içinde stadın tüm kapasitesini satabiliriz. Şimdi tartışıyoruz, nerede durduralım bu satışı diye. Çünkü önümüzde dış maçlarımız var. Bunu hesabı yapılacak ve satışlara devam edilecek veya devam edilmeyecek.

Kaynak https://www.galatasaray.org/kulup/haber/13721.php

Rekora kosan kombine satışlarımız hakkında (yandaş) basinda bir tek haber çıkmaması, nedense beni hiç şaşırtmadı.

şimdi en uygun fiyat nerden alabilinir ?

nasıl yani kombine bitmeyen yerleri mi soruyosun.kale arkası kalmadı da dogu batıdan alabilirsin.

kuzey tribününe fazla kombinesi olup da satan varsa 750 TL ye talibim.kuzey 4 bonus ya da yenileme indirimli 400-450 den aldı millet ben 750 TL ye 1 ya da 2 kombine almak istiyorum satmak isteyen tanıdıgınız varsa ya da satıyorsanız lütfen iletisime gecin özel mesaj atın.

kuzey tribünü alt ya da üst kat farketmez 750 TL ye kombineye talibim.

Gs bonus kartımın bi türlü gelmemesinden dolayı kombine alamıyorum.

Rekora kosan kombine satışlarımız hakkında (yandaş) basinda bir tek haber çıkmaması, nedense beni hiç şaşırtmadı.

35,000 - 40,000 adet kombine satışımıza sessiz kalan medya bakın neyi haber yapıyor :)

m.milliyet.com.tr

Vefa böyle olur!

Sarı-lacivertli taraftarlar yeni sezon öncesi tüm belirsizliğe rağmen üzerine düşeni yine yaptı, kombinelere yoğun ilgi göstererek yönetimi rahatlattı

Fenerbahçe taraftarı, kulübün yaşanan süreçteki durumuna karşın büyük vefa örneği gösterip, şimdiden 20 bin kombine bilet satın alarak desteğini ispatladı.

Ben şimdi bu medyanın AMK ..gibi bir gazetesi olduğu için sevinsem mi :)

Dün başkan 35 diyordu, ama bıraksalar 40 bini de geçecek.

Kombinelerin bu kadar yüksek olması:

1. Uzun zamandır özlenen şampiyonlar ligi

2. Fatih Terim'e olan güven.

3. Takıma olan güven.

Arkadaş yıldız transferi olmadan bu kadar kombine satılıyor deniyor da, Fatih Terim'den ala yıldız mı var? :) Her hafta yeni bir kriz çıkarmadan, bırakın adam rahat rahat çalışsın.

Öğrenci kombineleri 20'sinde satışa çıkacak. O gün 12:30'da bütünleme sınavım var ne yazık ki. Ne yapacağım bilmiyorum, geceyi stat çevresinde geçirecektik arkadaşlarla. Acaip moralim bozuk vallahi.

Gerçekten 35 bin kombine satıldı demiş Ünal Aysal.

Satılık medyada hiç haber yok.

Mesela 35 bin kombine alanların yarısı Kasımpaşa gibi sıradan rakiplerle oynanan maçlara veya çok soğuk havalardaki maçlara gitmeyebilir.

Kulübün bu tür problemlere bir çözüm bulması gerekir.

Gerçekten 35 bin kombine satıldı demiş Ünal Aysal.

Satılık medyada hiç haber yok.

Mesela 35 bin kombine alanların yarısı Kasımpaşa gibi sıradan rakiplerle oynanan maçlara veya çok soğuk havalardaki maçlara gitmeyebilir.

Kulübün bu tür problemlere bir çözüm bulması gerekir.

Çözüm buldu bile.Kombine kiralama diye bir şey çıkarttılar.O gün maça gelemiyecek kişi gsbonus üzerinden kombinesini kiralıyor.Paranın bir kısmı kulübe,bir kısmı kombine sahibine gidiyor.Çok güzel düşünülmüş bir şey.

Çözüm buldu bile.Kombine kiralama diye bir şey çıkarttılar.O gün maça gelemiyecek kişi gsbonus üzerinden kombinesini kiralıyor.Paranın bir kısmı kulübe,bir kısmı kombine sahibine gidiyor.Çok güzel düşünülmüş bir şey.

Adam kendi kombinesini kiralıyor bi kısmı niye kulübe gidiyor onu anlamadım ben.

Üst Alt