2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları

Cevap: 2012-2013 Türk Telekom Arena Kombine Fiyatları

Gerçekten 35 bin kombine satıldı demiş Ünal Aysal.

Satılık medyada hiç haber yok.

Mesela 35 bin kombine alanların yarısı Kasımpaşa gibi sıradan rakiplerle oynanan maçlara veya çok soğuk havalardaki maçlara gitmeyebilir.

Kulübün bu tür problemlere bir çözüm bulması gerekir.

Fener 30 bin sattığı zaman

Fener rakiplerini solladı

Taraftar klübe para bastı

Bjk+Gs+Ts Fener etmedi haberleri okurduk

Dillendirmesine gerek yok bence. Zaten 300 küsür milyon borcumuz var, bu haberler sayesinde parası var bunların diye 1 yerine 5 istemeye başlarlar, pazarlık yaparken elimiz kısık kalır. Zengin birine mal satmak istiyorsan parayı fazla fazla söylersin, ne koparırsam kardır mantığıyla. Eğer zenginin çok borcu olduğunu bilirsen ona göre muamele yaparsın. :) Transfer sezonu bittikten sonra avaz avaz bağırsınlar 40-50 bin kombine sattı diye.

Çözüm buldu bile.Kombine kiralama diye bir şey çıkarttılar.O gün maça gelemiyecek kişi gsbonus üzerinden kombinesini kiralıyor.Paranın bir kısmı kulübe,bir kısmı kombine sahibine gidiyor.Çok güzel düşünülmüş bir şey.

Müthis birsey, helal olsun be, sonunda.

Önceki gün internetten (bonus olmayan kredi kartımla)kombine aldım.Bugün de ASY Arena'ya gittim kartımı teslim almak için ancak kapı duvar kilitti.Danışmadaki görevliler kartların henüz basılmadığını Haziran ayı sonunda teslim edileceğini söyledi.Bu doğru mu,uygulama hep böyle mi oluyor bilgilendirirseniz, şimdiden teşekkürler.

Ulan 2-3 haftadır sesi soluğu çıkmayan Bjk ve başkanının yine salyaları akmaya başlamış. Gelecek sene TT Arenada oynamayı düşünüyoruz, Kasımpaşa ve Olimpiyatı beğenmiyoruz, Fatih Terim gelin oynayın dedi geçenlerde, taraftarın ne düşündüğünü umursamıyoruz demiş. Arkadaş bi bitmediniz, ortamı germekten başka işiniz mi yok? Uğraşacak haciz davalarınız mı yok?

Tek istediğimiz kavgasız, gürültüsüz, şikesiz, bayram havasında geçecek maçlar oynamak, ama bunu istemeyenler hala huzuru bozma peşinde.

Bir bitmediniz arkadaş. Tam da kombine satışları beklentilerin üstünde olmuşken bu ukalalıklarınızla ortamı gerim gerim germekten zevk mı alıyorsunuz?

Önceki gün internetten (bonus olmayan kredi kartımla)kombine aldım.Bugün de ASY Arena'ya gittim kartımı teslim almak için ancak kapı duvar kilitti.Danışmadaki görevliler kartların henüz basılmadığını Haziran ayı sonunda teslim edileceğini söyledi.Bu doğru mu,uygulama hep böyle mi oluyor bilgilendirirseniz, şimdiden teşekkürler.

Evet, Temmuz un ilk haftası dağıtım başlar. www.gucumuzsizsiniz.com dan dağıtım başladığı zaman duyuru yapılacaktır.

Hayırlı olsun

ligtv'de fikret orman, ömer güvençin sorularını yanıtladı, "arena'da oynamak istiyoruz" dedi, "fatih terim'de söyledi gelin oynayın diye" örneğini de verdi.

"istanbul'da oynayacağımız 2 stad var ya arena ya kadiköy, benim tercihim arena" dedi, "semtimize de yakın"

"kasımpaşa bize küçük, galatasaray olimpiyatta oynadı halini gördük" dedi.

şimdiden geçmiş olsun kombine alanlara. belli ki çökecekler gıcır stada. sonra da afedersiniz nah isim yaparız Avrupa'da Galatasaray'ın yeni cehennemi... diye.

küfür gibi ya.

Yönetimde hala bir açıklama yapmadı nedense olacak iş değil birçok kişi transfer daha olmadığı için dertli kombine almıyor bir yandanda bu bejekenin hala car car konuşması çok sıkıntı.. kombinemizle 6 maça gideriz bizde sıkıntı yok... biz olimpiyata gittigimizde 38bin kombine satılmıştı... borç batagında olan kulup ise olimpiyatı begenmiyor..

Yönetimde hala bir açıklama yapmadı nedense olacak iş değil birçok kişi transfer daha olmadığı için dertli kombine almıyor bir yandanda bu bejekenin hala car car konuşması çok sıkıntı.. kombinemizle 6 maça gideriz bizde sıkıntı yok... biz olimpiyata gittigimizde 38bin kombine satılmıştı... borç batagında olan kulup ise olimpiyatı begenmiyor..

Niye yapsınlar ki açıklama ? GSTV'de haber bülteninde gösterdi kombine satışları çok iyi gidiyormuş da 35 bin kombine satılmış da. Galatasaray taraftarı bu muhabbete rağmen kombinesini alıyorsa demek ki aslında umursamıyor diye düşünüyorlardır. Dedim bir de ligtvnin internet sitesine bakayım dünkü röportajı nasıl haber yapmışlar diye, fikret ormanın fotoğrafının üstüne direk yapıştırmışlar "MAÇLARIMIZI ARENADA OYNAMAK İSTERİZ" diye.

Belli oldu ya uyutacaklar sonra bir gün bakmışız ki Beşiktaş ilk hafta içeride Arena'da ev sahibi falan. Gerçekten komik olacak.

Niye yapsınlar ki açıklama ? GSTV'de haber bülteninde gösterdi kombine satışları çok iyi gidiyormuş da 35 bin kombine satılmış da. Galatasaray taraftarı bu muhabbete rağmen kombinesini alıyorsa demek ki aslında umursamıyor diye düşünüyorlardır. Dedim bir de ligtvnin internet sitesine bakayım dünkü röportajı nasıl haber yapmışlar diye, fikret ormanın fotoğrafının üstüne direk yapıştırmışlar "MAÇLARIMIZI ARENADA OYNAMAK İSTERİZ" diye.

Belli oldu ya uyutacaklar sonra bir gün bakmışız ki Beşiktaş ilk hafta içeride Arena'da ev sahibi falan. Gerçekten komik olacak.

aynen böyle olacak gibi geliyor banada ama kulübe ve kamuoyuna taraftar baskısını iyi aşılamak lazım.

ne diyelim hayırlısı... ama yönetim böyle birşey yaparsa suyu ısınır bu yönetiminde kimsenin güveni kalmaz yemişim transferini yapmasalarda sineye atılır ama bu stad paylaşmak sineye atılmaz bu yönetime nefret beslenir... belki abartıyorum ama olay bu yıllarca stadın kötülüğünden dolayı Mecidiyeköye gitmeyen o kadar çok taraftar varki satılan kombinelerden belli bu... bekleyip izlemeye devam Adnan Öztürk imzamı atmam demiş stad paylaşımına koca yönetiminden birtek dik duran Adnan Öztürk..

beşiktaş o stada girerse seneye kombine almayacağımı kulübe uygun bir dille mail atarak yollayacağım, bu seneki kombine kartımın resmiyle beraber

Üst Alt