2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu

Havelkova kötü tercih, Senna Usic'i gönderip alacaklarsa cidden ağır saçmalamışlar.

Ferretti ise iyi olur Eczacıbaşı için, 3 yıldır alsınlar diyordum zaten iyi iş olur onlar için. :heart:

Glinka’ya ülkesinden talipler var

13 Nisan Cuma 2012 19:41:24

Vakıfbank Türk Telekom ile sözleşmesi bu sene sona eren Malgorzata Glinka Mogentale’ye ülkesindeki takımlar talip oldu.

Bize gelse olmaz mı??

Glinka’ya ülkesinden talipler var

13 Nisan Cuma 2012 19:41:24

Vakıfbank Türk Telekom ile sözleşmesi bu sene sona eren Malgorzata Glinka Mogentale’ye ülkesindeki takımlar talip oldu.

Bize gelse olmaz mı??

Geçen yıl olsa hemen kapalım derdim ama artık yaşlanmaya başladı.Eskisi gibi değil.

Calderon zaten bitiricilik noktasında ihtiyacımızı karşılıyor.Neriman ve iyi bir yabancı yardımcı partner olması lazım.

Bahar ve gizemi mutlaka almalıyız vakıfbanktan.En kritik iki yerimiz

Ve asla unutulmasın 6 oyuncu içinde en fazla 2 yabancı oynatabiliyorsun.Smaçör ve orta oyuncu en krtik mevkiler olmasına rğmen arka oyuncular için en iyi yerliler olmazsa olmazdır

Destinee Hooker sorunlu manyağın teki en son sevgilisine telefon fırlatmıştı Brezilya'da. Yeni sezonda kafası nereye esecek bakalım.

Veronica Gomez Hayatını Kaybetti

Azerbaycan'ın Lokomotiv Bakü takımında forma giyen Venezuellalı Veronica Gomez, solunum yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti.

Azerbaycan'ın Lokomotiv Bakü takımında forma giyen ve geçtiğimiz günlerde aşil tendonundan sakatlandığı için ülkesine ameliyat olmak için giden Venezuellalı Veronica Gomez, solunum yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti.

27 yaşındaki smaçör, Lokomotiv Bakü takımından önce Rusya'nın Uralochka, Belçika'nın Tongeren, İşviçre'nin Koniz, İspanya'nın Caja de Avila ve Romanya'nın Galati takımlarında forma giymişti.

:(

İnşallah Gioli'yi alırız . Başka italyan istemem açıkcası . Sokolova'yı alabiliriz aslında . Nereye gidiyor acaba ? Lo Bianco ve Gioli dışında başka İtalyan'a bulaşmamak gerek . Smaçörlerinin içleri geçmiş durumda. Gelecek sene Gioli-Sokolova-Neriman-Calderon-Lo Bianco bizde olsa Avrupa kupası garanti olur . Ligde hepsini oynatamayız tabiiki . Selime umarım hiçbir yere gitmez . Kendini geliştiriyor. Bir kaç sene içinde milli takıma yükselecektir muhakkak .

transferde rakipler hızlı başladı vakıfbank abartısız yazıyorum şu an dünya piyasasında alınabilecek en iyi oyuncu yani sırp yıldız Jovana Brakocevic e imza attırmışlar.fürst ve nikoliç ile sözleşme yenilemişler.aynı şekılde eczacı usic ve poljak ile dewam ediyor, bizim ise iyi bir yabancı ve türk oyuncu kadrosu için atağa çoktan geçmiş olmamız lazım

transferde rakipler hızlı başladı vakıfbank abartısız yazıyorum şu an dünya piyasasında alınabilecek en iyi oyuncu yani sırp yıldız Jovana Brakocevic e imza attırmışlar.fürst ve nikoliç ile sözleşme yenilemişler.aynı şekılde eczacı usic ve poljak ile dewam ediyor, bizim ise iyi bir yabancı ve türk oyuncu kadrosu için atağa çoktan geçmiş olmamız lazım

glinkayla sözleşme imzalamamışlarmıydı. nikolicle sözleşme imzalamak hic iyi degil. glinkayla uzatmışlardı galiba dogru degilmi o. ama brokocevic en begendigim oyunculardandı. bize gelsin isterdim.

millet erkek voleybol için ne dersiniz? Bu sezon erkek voleybolda pek fazla maç izlemedim. Yarım yamalak da olsa 1-2 tane sezon başlarında orta sıra takımı ile,fb halkbank,arkas maçlarını izledim. Sizce takımın iyi,vasat,kötü isimleri kimler? Hangi oyuncunun yerine kim alınmalı? Teknik ekip nasıl? Sezon genelini izleme fırsatı bulan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim:)

Evet futbol>erkek basketbol>bayan basketbol>bayan voleybol>erkek voleybol. Ama neden bu branşta da şampiyonluk yaşamayalım?

Üst Alt