2012 NBA Draft


Cevap: NBA Haber BaşlığıDeng karsılıgında ilk 5 ten bir teklif bekliyormusuz Barnes'i almak icin o yüzden 8. pick'i reddetmisiz Raptorstan. Bence 8 iyi, Deng ilk edermi zor.
 
Cevap: NBA Haber BaşlığıYapma, Deng All Star oyuncu. Bu seneki draft ne kadar güçlü olursa olsun Deng'i takas etmek büyük risk.
 
Cevap: NBA Haber BaşlığıAlacağın oyuncunun Deng seviyesine geleceğinin garantisi var mı ? Bulls hamle yapmak istiyorsa önce Boozer'dan kurtulsun. Onun dışında Deng ve Noah'lı her hamle risklidir.
 
Cevap: NBA Haber Başlığıdeng zaten sakat ve daha gelismezdeng karsiliginda iyi bir combo guard + h. barnes gayet guzel olur
 
Cevap: NBA Haber BaşlığıDeng bu saatten sonra kendini geliştiremez, drafta girecek oyuncuların da potansiyeli belli. Rose seneye yok, o yüzden bu riske kesinlikle girilir.
 
Cevap: NBA Haber BaşlığıAyrıca Deng gidince capte önemli bosluk acılacak. Belki howard takası gündeme gelir yeniden noah ı falan ekleyip.
 
Cevap: NBA Haber BaşlığıHerkesin fikri ayrı tabi. Belkide siz haklısınızdır. Şahsi olarak Deng'e her zaman bir sempatim olmuştur. Bu yüzden onu Warriors gibi Raptors gibi takımlarda görmek istemem. Bu gece göreceğiz ne olacağını.Ayrıca Deng gidince capte önemli bosluk acılacak. Belki howard takası gündeme gelir yeniden noah ı falan ekleyip.Deng'i draft hakkı için gönderirsen Howard'la Noah'ı kafa kafaya takas edebileceğini zannetmiyorsundur umarım.
 
Cevap: NBA Haber BaşlığıDeng ve Noah'ı gördermek istiyorlarsa önersinler işte Howard'a karşı. Deng'e karşılık 5 no'yu vermezdim ben.Bu arada Atlanta, Gasol-J.Smith takasını önermiş.NBA haber başlığına yazmıştık nereye geldik :D
 
Cevap: NBA Haber Başlığısacramento, houston, detroit ve oakland draft picklerini vermeye hazir veteran iyi oyunculara.bulls deng'i satisa cikardi

lakers gasol'u
 
Cevap: 2012 NBA Draft20-21 bizimdi galiba. Birini kesin uzundan yana kullanırız. 2 oyuncudan 1i iyi çıksın yeter zaten :D
 
Üst Alt