2012 NBA Draft - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012 NBA Draft

Cevap: 2012 NBA Draft

Bostonun sectikleri iyimi beyler? Ben anlamam pek. Katki saglarlarmi?

Riversi alamadikmi? Alma ihtimalimiz varmi takasla :D

21. sıradan seçtiğimiz Sullinger çok iyi seçim, draftaki en yetenekli 10 isimden biri. 22. sıradan sectiğimiz Fab Melo savunması iyi, hücımu sınırlı. Rivers olayına gelince bende bekliyorum haber. İnşallah olur. Sonuçta Hornets'te Eric Gordon var, ne olur sanki bir güzellik yapsalar bize :)

Belli ki çoğu GM bu seneki draftın öneminin farkına varamamış. Bu kadar saçmalar mı ya insan.

Draftın kaybedenleri :

Portland, belki Lillard iyi bir seçim ama bence 6. sıradan Drummond'ı, 11. sıradanda Marshall'ı seçselerdi hem 1 hem 5 numaraya müthiş 2 adam almış olurdu.

Mavericks, ya almışın işte iyi bir 5 numara Zeller, ihtiyacında var, daha ne fantezi arıyorsun gidip adamı takas ediyorsun. Karşılığında seçtiği adamlarda iyi olsa içim yanmayacak.

Miami, gerçi salary cap sorunları var ama Philly'e bedavadan Moultrie'yi hediye ettiler.

Cavaliers, Dallas'ı kazıklayıp Zeller alsalarda 4. sıradan Barnes, Robinson, Drummond varken Waiters seçmeleri tam bir saçmalıktı. Zaten sevmem Cavs'i, beter olsunlar.

Draftın kazananları :

Hornets, ee yani

Detroit, bence draftın en karlı takımı. 9. sıradn Drummond gibi bir potansiyel daha önce seçilmiş midir, bir daha seçilir mi bilmem ama 3 senedir Pistons'ın kucağına çok iyi oyuncular düşüyor. Hayrını görsünler.

Warriors, bu draft hakkını Utah'a kaptırmamak için resmen basketbola ihanet ettiler, isteyerek maçlar kaybettiler. Ama sonunda istedikleri hemde rüyalarında görseler inanmayacakları şey oldu. Tam da ihtiyaçları olan 3 numaraya Harrison Barnes'ı aldılar.

Sacramento, Cavs malı sağolsun Cousins - Robinson ikilisi Kings'e hayırlı olsun.

Bulls, Rose'un sakatlığının uzun süreceğini düşünürsek alabilecekleri en iyi oyuncuyu aldılar, Marquis Teague. Gerçi Teague Atlanta'ya gitseydi baya enteresan olcaktı ama en azından oynayabileceği iyi bir takıma gitti.

Houston, 3 tane iyi oyuncu seçti ama Houston tam bir çorba oldu. Takımı nasıl toparlayacaklar bilmiyorum.

Gelelim Celtics'e, o sıradan Sullinger süper seçim. Pf bölgesinde Garnett'te kalırsa baya sağlam bir rotasyonumuz olacak. Keşke Fab Melo yerine Perry Jones'u seçseydik, mükemmel olacaktı. Neyse en azından ihtiyacımız olan bir bölgeye adam aldık. Sonuç olarak Rivers'ı alamadık, önemli bir takasda olmadı ama yinede güzel bir draft gecesiydi ..

Bu arada Furkan'ı 53. sıradan Clippers seçti. Buda Nba'deki GM'lerin ne kadar gerizekalı olduklarının bir kanıtıdır ..

İzzet Türkyılmaz 50. sıradan Denver'a, Furkan ise 53. sıradan Clippers'a gitti.

Clips Furkan'ı yollayabilirmiş, Cavs ilgileniyormuş.

Nets 57. sıradan İlkan Karaman'ı seçti.

İzzet Türkyılmaz seçilmiş ilginç.

Onun dışında Fab Meloyu seçmemiz normal.

Takımda pivot yok hani reisler.:asd:

Jared Sullinger faydalı olur.

Bu arada bizde KG kalırsa Bassle uzatmazlar bence.

KG-Sullingerla gider sezon.

Bu arada Furkan ve İlkanın seçilmeside güzel oldu draftta 2 oyuncumuzun seçilmesi gurur verici.:)

Sullinger'ın, Perry Jones'un, Drummond'un gerilerden seçilmesi baya sasırttı beni. Cavs ilk 10 dan alınmayacak oyuncu 4 ten aldı helal olsun gerizekalılara, 3 tane Türk'ün seçilmesi de gurur verici fakat dikkat edin gene hepsi uzun oyuncular. Guard yetişmiyor bu ülkede, tek umudumuz Kenan. Teague'i de alarak acayip bir iş yapmışız helal olsun.

Beyler dün uykuya dalmışım, Mavericks takas falan yapmış sanırım. Kimleri seçtik, aydınlatırsanız sevinirim.

White'ı alamamışız ama Sullinger de iyi heralde anladığım kadarıyla. Bu arada İzzet'in Furkan ve İlkan'da önce seçilmesi ibretlik :ays:

İzzet Türkyılmaz seçilmiş ilginç.

Onun dışında Fab Meloyu seçmemiz normal.

Takımda pivot yok hani reisler.:asd:

Jared Sullinger faydalı olur.

Bu arada bizde KG kalırsa Bassle uzatmazlar bence.

KG-Sullingerla gider sezon.

Bu arada Furkan ve İlkanın seçilmeside güzel oldu draftta 2 oyuncumuzun seçilmesi gurur verici.:)

Neden uzatmasinlar? Bass cok iyi katki veriyor.

Garnett hem Center hem PF oynar zaman zaman, cok güzel bi Rotasyonumuz olur Sullinger, Bass ve Garnettle.

Birde Kamani aldimmi tamamdir.

Ha Bass + Bradley = Rivers fena olmaz :D

Neden uzatmasinlar? Bass cok iyi katki veriyor.

Garnett hem Center hem PF oynar zaman zaman, cok güzel bi Rotasyonumuz olur Sullinger, Bass ve Garnettle.

Birde Kamani aldimmi tamamdir.

Ha Bass + Bradley = Rivers fena olmaz :D

KG 5 numara oynamak istemiyor Tayfun.

KG+Sullinger+Bass çok lüks olur.

Bass süre bulamaz Tayfun.

KG 28 dakika,Sullinger 20 dakika falan oynar.

Ha KG bırakırsa :sad007: Bass-Sullinger yeter.

Tayfun bizim konuşacağımız başlık Boston Celtics başlığı oraya gidelim.

Bu arada Bulls Marquis Teague hamlesiyle iyi iş yaptı.

Fab Melo'yu fazla tanımıyorum ama Sullinger'ı takip ediyordum. Eğer geçen sene drafta girmiş olsaydı ilk 5'ten seçilecekti. Bu sene 21. Sıraya kadar düşmesinin sebebi biraz sakatlık haberleri ama en çokta diğer takımların mallıkları. Hemen katkı verebilecek bir oyuncu. Çok ümitliyim kendinden ama dediğim gibi Melo'yu fazla tanımıyorum.

Üst Alt