2014/2015 Kadın Basketbol Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014/2015 Kadın Basketbol Transfer Haberleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2012/2013 Kadın Basketbol Transfer Önerileri ve Haberleri

nilay yigit yaşını iyice almış esra şencebe geri gelsin isterim. birde 3 tane kıta dışı oyuncu var orda. avrupada mort oluruz gene.

bende Barış renkdaş ne zaman Esra Şencebeyi gündeme getirecek diye bekliyordum çok uzun sürmedi :asd:

Sue Bird yüksek ihtimalle seneye Avrupa'da oynamayacakmış.

Becky'nin de Spartak ile sözleşmesi 2 yıllıktı sanırım.

2.kıta dışı oyuncumuz kim olacak cidden merak ediyorum toparlarsak:

Sue Bird (Avrupa'ya gelmeyecek)

Lindsay Whalen

Seimone Augustus (Spartak Moskova)

Diana Taurasi (UMMC Ekaterinburg)

Cappie Pondexter (Fenerbahçe)

Katie Douglas

Tamika Catchings (Avrupa'ya gelmiyor)

Maya Moore (Ros Casares)

Angel McCoughtry (Fenerbahçe)

Penny Taylor (UMMC Ekaterinburg)

Candace Parker (UMMC Ekaterinburg)

Lauren Jackson (Avustralya)

Candice Dupree (Spartak Moskova)

Crystal Langhorne

Sophia Young

Asjha Jones (Kayseri Kaski)

Sylvia Fowles (Galatasaray)

Tina Charles

Lindsay Whalen

Katie Douglas

Maya Moore (Ros Casares)

Crystal Langhorne

Sophia Young

Tina Charles

boşda duranların hiçbiri gelmesin.dee den sonra leş

boşda duranların hiçbiri gelmesin.dee den sonra leş

Hiç akıllanmayacağız zaten bu yıldız sevdasından lafa gelince Rivas'a bakın deriz, Rivas'ın koçunu isteriz ama takımın yıldızı Asjha Jones'tan daha iyi oyuncuları beğenmeyiz. Nasıl daha iyi takım kurarız değil ne kadar fazla yıldız getiririz hesabı hala.

Lindsay Whalen

Katie Douglas

Maya Moore (Ros Casares)

Crystal Langhorne

Sophia Young

Tina Charles

Neyse tina yolcu , prints ve fowles ile devam ederiz

SueBird_1280x1024_Wallpaper.jpg

Sen gel ulan ayı...:(

sue bird gelmeyecekse whalen gelsin isterim iyi oyuncu hem oynar hem oynatır.

valla o kadar parayı yabancıya verecegimize bastıralım parayı,alalım birseli,hem yabancı hakkı kullanmayız,hem ışıldan kurtuluruz.kimse gelmez falan demesin,paranın yüzü sıcaktır arkadaş,sonuçta ekmegini kazanıyor bu işten sporcular.kalan hakkımızıda sophia young a kullanalım,ben şahsen hala unutamadım sophia yı,pota altında sophia,fowless mükemmel olur bence.esra ile bizim ceyhandaki ceydayıda geri aldıkmı yerli kalitemizde yükselir,birde iyi bir yabancı koç ile bence avrupa şampiyonlugu görebiliriz..

valla o kadar parayı yabancıya verecegimize bastıralım parayı,alalım birseli,hem yabancı hakkı kullanmayız,hem ışıldan kurtuluruz.kimse gelmez falan demesin,paranın yüzü sıcaktır arkadaş,sonuçta ekmegini kazanıyor bu işten sporcular.kalan hakkımızıda sophia young a kullanalım,ben şahsen hala unutamadım sophia yı,pota altında sophia,fowless mükemmel olur bence.esra ile bizim ceyhandaki ceydayıda geri aldıkmı yerli kalitemizde yükselir,birde iyi bir yabancı koç ile bence avrupa şampiyonlugu görebiliriz..

Fenerbahçe'den aldığının 2 katını verdik gelmedi, verelim mi kulübün anahtarını? Hadi o tamam dedi 3 yıllık sözleşmesi olan oyuncuyu neden bıraksın Fenerbahçe?

Bir dünyadan haberi olmadan ağzı olan konuşuyor arkadaş.

Whalen + devşirme önemli

Newlin değil şu milli takım için devşirilecek adını yazamadıgım (Hollingsworth) 4 numara alınmalı, ruslar peşinde ama

merhaba renkdaşlar foruma yeni üye oldum ilk mesajım bu bi şey merak ediyorum nevlin ve hollinswoth geçen senelerde oldugu gibi yerli statüsünde mi sayılacak

Veysel abi Hollingsworth Rusya yolcusu galiba, bize gelseydi yerli sayilacakti ama suan hala oyle olacakmi bilmiyorum. Nevlin ise evet yerli sayilacak yine.

hollingsworth u mutlaka almalıyız melisanın katkısı sıfırdı böylece rotasyonda bi kişi fazla olur ama en önemlisi koç meselesi

cem akdag olabilir bana bayan basketbolunu sevdiren kadro ışıl esra vicky sophia petra lı beşkişiyle pondexter lı fener e kafa tutmuştuk hatta yanlış hatırlamıyorsam cagferagada yenmiştik

tugay kardeşim, bir dünyadan haberim var emin ol öncelikle.ama senin dediğin gibi birsele aldıgı ücretin iki katını falan teklif etmedik.birsel ceyda kozluca ile yakın arkadaş oldugu için ben ceyhanda ceyda ile bu konuyu konuştugumda birsele teklif falan yapmadıgımızı ögrenmiştim bu sezon.sana kim söylediyse ya da hangi gazetenin yalan haberine okuduysan inanma derim kesinlikle.olay şu,basketbol yönetimimiz ceyhuna yerli oyun kurucu isteyip istemediğini soruyor,ceyhunda elinde ışıl varken gerek olmadıgını,gerekirse point guard larıda playmaker oynatabilecegini söylüyor.(ki bu sezon zaten bunu sık sık gördük,dee ve prince cogu zaman oyun kurucu oynadı).dolayısıyla elbet birbirimizi eleştirdiğimiz zamanlar olacaktır ama eleştiriken biraz araştırıp söyleyelim lafımızı,saygılarımla..

tugay kardeşim, bir dünyadan haberim var emin ol öncelikle.ama senin dediğin gibi birsele aldıgı ücretin iki katını falan teklif etmedik.birsel ceyda kozluca ile yakın arkadaş oldugu için ben ceyhanda ceyda ile bu konuyu konuştugumda birsele teklif falan yapmadıgımızı ögrenmiştim bu sezon.sana kim söylediyse ya da hangi gazetenin yalan haberine okuduysan inanma derim kesinlikle.olay şu,basketbol yönetimimiz ceyhuna yerli oyun kurucu isteyip istemediğini soruyor,ceyhunda elinde ışıl varken gerek olmadıgını,gerekirse point guard larıda playmaker oynatabilecegini söylüyor.(ki bu sezon zaten bunu sık sık gördük,dee ve prince cogu zaman oyun kurucu oynadı).dolayısıyla elbet birbirimizi eleştirdiğimiz zamanlar olacaktır ama eleştiriken biraz araştırıp söyleyelim lafımızı,saygılarımla..

Benim dediğim teklifi 2 sene önce yaptık hem de sözleşmesi bitmişti, o zamanlar o Ceyda Kocaeli'nde sürünüyordu, bilgiyi aldığım kişi de Ceyda'dan 1000 kat daha yakın bile demeyeceğim zaten bizzat kulübün içinde. Point guard zaten playmaker shooting guard diyecektin herhalde.

hmm..sen ışılı poınt guard görüyorsan sözüm yok,saygı duyar haklısın derim.sonuçta kulübün epey içinde biriylede bu kadar yakın olduguna göre bundan böyle transfer müjdelerini ilk senden duyarız artık :) (bu arada asla polemiğe girme yanlısı değilim,sonuçta ikimizde galatasaraylıyız.sadece birazcık şaka amaçlı takılma benimkisi,yazdıklarımda maksadını aşan bişey varsa kusura bakma kardeşim,lakin senin ilk yorumda yazdıgın biraz agır kacmış ondan gücendim biraz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt