2014/2015 Kadın Basketbol Transfer Haberleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014/2015 Kadın Basketbol Transfer Haberleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2012/2013 Kadın Basketbol Transfer Önerileri ve Haberleri

Esmeral eğer gerçekten Fenerbahçe'nin teklif ettiği öne sürülen rakamları kabul etmediyse ağır kazık yiyeceğiz. O paraya 2 seviye yukarıda bir Avrupalı alabiliriz, Euroleague şampiyonluğu > Lig Şampiyonluğu

Fenerbahçe Nevlin'i bırakıyorsa daha iyi biri için bırakır bence.

Fenerbahçe Nevlin'den sıfır verim alıyor belirli bir paranın üstüne çıkmazlar zaten. Bize gelirse de bir faydası olacağını sanmıyorum zaten.

nevlini normalde bende istemem ama daha iyisini alamayacaksak melisa canın yerine iyi gider.

Yıllardır Esmeral ve Seda Tokatlıoğlu(Voleybol) transferleri konuşuluyor bir türlü alamadık.Bari bu sene alalım.Gerçi Esmeral 1 yıldır çok kötü şut atıyor ama neyse.

Adı Cimbom’la Anılyordu Takımında Kaldı…

Galatasaray Medical Park’ın transfer ettiği ve sözleşme imzaladığı konuşulan oyuncunun takımında kaldığı iddia edildi. Love Women's Basketball sitesinin haberine göre Galatasaray’la da adı anılan Birleşik Amerikalı oyuncu Maya Moore, takımı Ros Casares ile sözleşme yenilemiş.

Pota6 » Adı Cimbom’la Anılyordu Takımında Kaldı…

arkadalar devşirme işi ne alemde bilgisi olan varmı paylaşırsa sevinirim

Taurasi gitmez o zaman inşallah ama son röportajı gidecek gibiydi.

bu kaskide durmadan yabancı alıyor. zaten birtane devşirmeleri var. latoyayı devşirme yapabiliriz. ben öyle bir bomba bekliyorum.. donilickinayıda alalım süper bişey olur. ezikler veremeyenkayı almış. gerci nedezhada okadar iyi oynamıyordu ama cok potansiyelli bir oyuncu. cok blok yapıyor. 3 lük bile atıyor. devşirme cok önemli.

Önce bir Cem Akdağ'ı açıklasın yönetim :)

arkadaşlar yokmu bi gelişme seneye kadromuzda devşirme olmayacak galiba yerli rotasyonumuz zaten kısıtlıyken holingworth u elimizden kaçırmamız tam bir beceriksizlik bence devşirme konusu taurasiden daha önemli herkes bi taurasi tutturmuş .hoca-devşirme-olursa taurasi öncelik böyle olmalı

Koc'u bi aciklayamadilar gitti. Transferde de suskunuz gibi, umarim yine ayni hatalar yapilmaz.

artık hamlelerin çoktan yapılmış olması lazım.bu sene açıkçası işler karışık yabancı oyuncu konusunda geçen seneki hatalar yapılırsa işimiz yine biter.kıta dışı hakkımız nasıl olacak,taurasi ve tina gittiler,prints in durumu ne olacak türk oyunucu takviyesi konusunda hala bir gelişme yok,rakip karşıyaka verameyenka ve Agnieszka Bibrzycka ile anlaştığı söyleniyor bunlar iyi oyuncular özellikle bibrzycka iyi bir şutör, çok akıllı olmamız lazım ama önce şu hoca işini bitirelim artık

Bizimkiler yine gec kalir herhalde bu gidisle.

Eyüp Yıldız@eyupyildizz

GS Kadın Basketbol Takımının yeni koçu Ekrem Memnun olmuş durumda! Cem Akdağ'dan vazgeçilmiş durumda! YORUMSUZ!

Cem Akdağ'ı kaçıncı kere sattık,sayamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt