2014 DK ÇF | Hollanda (4)0-0(3) Kosta Rika | MS | 5 Temmuz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK ÇF | Hollanda (4)0-0(3) Kosta Rika | MS | 5 Temmuz

Kosta Rika'da rahatlik var. Adamlar elense bile koymaz bu yenilgi, zaten beklenenin cok cok üstüne ciktilar, ama hollanda öyle degil adamlar direk kupa icin oynuyorlar, belirli bir dk. ya kadar gol atamazlarsa cok stres yaparlar. Koyup geceriz psikolojisi ile cikarlar ise fena sakata gelirler.

İçimden Kolombiya-Hollanda finali geçiyor. Löw saçmalar Fransa'ya kaybeder. Kolombiya yarı finalde Fransa'yı alt eder. Arjantin Hollanda karşısında attığından fazlasını yer oynadıkları ruhsuz futbol ile. Tabi Arjantin yerine Belçika'da olabilir ama Belçika bana göre beklenen performansı veremedi. Olası bir Hollanda yarı final maçında Belçika'ya pek şans tanımıyorum.

Kolombiya en büyük favorim ama şampiyonluk çok uzak gibi.

Yunanistan Hollanda'yı zorlayabilirdi ama Costa Rika'nın bir varlık gösterebileceğini düsünmüyorum. Hollanda rahatlıkla farka gider. Umarım Sneijder'İn 2-3 gol attığı bir maç olur :)

Sneijder gol atsin, assist yapsin, güzel oynasin. Gerisi umrumda degil. Tabi Sneijder'i daha cok izlemek istiyorum, o yüzden Hollanda'dan yanayim.

72zu35.jpg

Üst Alt