2014 DK H:1 | İngiltere 1-2 İtalya | MS | 15 Haziran - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:1 | İngiltere 1-2 İtalya | MS | 15 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sterling takıma yaratıcılık getirdi belki biraz ama genel olarak tecrübesizliğiyle batırdı. İngiltere çok kötü değil yine de. Bu maçta şanssızdılar bana kalırsa, maçın hakkı kesinlikle bu değildi.

ingiltere yenilmeyi haketmedi. italya gene bala döte yendi. bu roy hudson denen herif nezaman dogru dürüst 11 yapar ingiltere level atlar. ingiltere daha iyi oyunculara sahip. ama çorba gibi hücum hattiyla oynuyor.

Sterling takıma yaratıcılık getirdi belki biraz ama genel olarak tecrübesizliğiyle batırdı. İngiltere çok kötü değil yine de. Bu maçta şanssızdılar bana kalırsa, maçın hakkı kesinlikle bu değildi.

Sterling en iyilerden biriydi İngiltere adına. Batırdı denecek bir oyun oynamıyor zaten İngiltere. Sturridge, Sterling bir şey yapacak da gol bulacaklar.

Italya'nın şu kadroyla iki tane atması komedi resmen adamların 5 tane hucum girişimi bile yok

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Sterling en iyilerden biriydi İngiltere adına. Batırdı denecek bir oyun oynamıyor zaten İngiltere. Sturridge, Sterling bir şey yapacak da gol bulacaklar.

Çalım atacağım, içeriye dalacağım, ara pası atacağım diyerekten birçok atağı başlamadan bitirdi. Daha akıllıca bir oyun oynayabilirdi. Yine de ilk maçı sonuçta, zaman vermek lazım ama İngiltere yaratıcılık yönünden koskocaman bir 0.

2006 dan sonra dünya kupaları zevk vermiyor pek bana mı öyle geliyor acaba .. Yoksa ispanya filan mı bozdu ahengi .. Yada özlediğimiz arjantin mi görünmüyor ortada ya eski brazilya :) vala bilmiyorum bi tuhaf işte..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İngiltere çok iyi takım yalnız yenildiler diye görmezden gelmemek lazım bu oyuncular tecrübesiz olmasa maç böyle bitmezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt