2014 DK H:1 | İngiltere 1-2 İtalya | MS | 15 Haziran - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:1 | İngiltere 1-2 İtalya | MS | 15 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çalım atacağım, içeriye dalacağım, ara pası atacağım diyerekten birçok atağı başlamadan bitirdi. Daha akıllıca bir oyun oynayabilirdi. Yine de ilk maçı sonuçta, zaman vermek lazım ama İngiltere yaratıcılık yönünden koskocaman bir 0.

Genç adam hatası olur. İngiltere kötü bu arada. Uruguay puan kaybetmese bugün çıkamayacakları kesindi. Şimdi çekişmeli olur kalan maçlar. Bize yarar :)

Maçın hakkının beraberlik olduğuna hepimiz hemfikiriz sanırım. İtalya bu maçı kazanmayı hakedecek birşey yapmadı maç boyunca. 2-3 pozisyonları ya var ya yok onlarda gol oldu zaten.

İngiltere çok iyi takım yalnız yenildiler diye görmezden gelmemek lazım bu oyuncular tecrübesiz olmasa maç böyle bitmezdi.

bu sterling eleştirliyor ama daha 19 unda bu sorumlulugu aliyor. yanliş terccihleri oluyor ama bu yaşta böyle sorumlulugu alan oyunculara hayran oluyorum. ilerde gelişirmi ona bagli birşey. ama potansiyel mevcut

Ya arkadaşlar italya almanya da kupayı alırken çok mu atak oynuyordu sanki italya bildiğimiz italya işte yüz yıldır böyleler .. İngiltere ne zaman başarılı olmuş ki turnuvalarda ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Baines neden ilk tercih oldu anlamadım. Ashley Cole gibi tecrübesiyle, minimum hatayla işini yürütebilecek bir bek varken Baines'i çağırmak neden? Çok ekstra yaptığı bir iş olmadığı gibi gollerde onun tarafından geldi. Beğenmiyorum ben şahsen. Çağırılabilir ama direk ilk tercih olması iyi değil.

Ya arkadaşlar italya almanya da kupayı alırken çok mu atak oynuyordu sanki italya bildiğimiz italya işte yüz yıldır böyleler .. İngiltere ne zaman başarılı olmuş ki turnuvalarda ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

italya'nin sistemini oyun anlayisini bilmeyenler ancak bu maci hak etmedigini yazar.

bizim beyler tatmin olacak diye italya oyun stilini mi degistirsin

Baines neden ilk tercih oldu anlamadım. Ashley Cole gibi tecrübesiyle, minimum hatayla işini yürütebilecek bir bek varken Baines'i çağırmak neden? Çok ekstra yaptığı bir iş olmadığı gibi gollerde onun tarafından geldi. Beğenmiyorum ben şahsen. Çağırılabilir ama direk ilk tercih olması iyi değil.

mourinho bi maçta cole'u oynatmak zorunda kalmıştı hangi mac hatirlamadim simdi. ve berbatti. Cole ölmüş

N5

İngiltere Ligi'nin en iyi sol beki Baines bu maçta etkisizdi ama İngiltere sol kanadı hiç verimli kullanamadı zaten. Baines neredeyse tek başına oynadı. Cole eski formundan uzak zaten.

bi tane ortası yok+2. golde feyke geldi golü yedirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt