2014 DK YF | Brezilya 1-7 Almanya | MS | 8 Temmuz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK YF | Brezilya 1-7 Almanya | MS | 8 Temmuz

Iki takimada kil oldum bu turnuvada biri hakemlerle bi yere gelir digeri zevksiz forvetsiz oyunla bi yere gelir eminim Kolombiya - Kosta Rika yari final oynasa daha eglenceli olur

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Almanlar daha kaliteli olsa bile Brezilyanin kendi ülkede oynadiklari avantaji var, ve hakem yashamak istiyorsa Brezilya'yi mutlaka yardim eder.

Bence 2-1 por Brasil

Almanlar yine dört ayak üstüne düstü.. Gecerler gibi duruyor.. Silva Neymar ikilisi yok, orta sahada Gustavo-Paulinho ileride Fred oynayacak yüksek ihtimalle..

Ben Scolari'nin yerinde olsaydım aşırı savunmaya yönelik bir oyun sistemi denerdim, sonuçta penaltılara kalırsa herşey ortada olacak. Brezilya kazanmak istiyorsa maçı dengede tutup uzatmaya taşımalı, hatta mümkünse penaltılara.

Silva ve Neymar'sız Brezilya'nın işi zor.Silva defansta ciddi eksik.Onla döve döve kazanıyorlardı resmen.Umarım Brezilya kazanır.

Herkesin almanyanın alacağını veya turu geçeceğini düşündüğü bir maçta almanyanın turu geçmesi garip olacaktır

Normal tahmin MS: 0 IY/MS:0/0 Toplam Gol 0-1 gol illaki Almanya oynicam diyenler handikapli 0 girsin tek farkli almanya galibiyeti makuldur.

Surpriz Skor Tahmini 0-3 ( 24.00 )

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Üst Alt