2014 DK YF | Brezilya 1-7 Almanya | MS | 8 Temmuz - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK YF | Brezilya 1-7 Almanya | MS | 8 Temmuz

Ben hala daha şu David Luis de kaldım ,

bu adamın çelside bir sürü maçını seyrettim , kötü oyuncumu değil ama brezilya milli takımının oyuncusu değil hele hele 50 milyonluk bir oyuncu hiç ama hiç değil , cidden neye göre bu takımda banko oynuyor yada neye göre 50 milyon yapıyor anlayamıyorum , bunun kadar şişirilmiş başka bir adam yok

anlayan varsa anlatsın yahu

Tek oyun planı Neymar'ı ters topla pozisyona sokmak olan takım çok bile geldi.Tabi ki skor kadroların karşılığı değil tamamen mental,Cesar'ın taca vurduğu toptan belliydi maçın buralara geleceği.

image.php

Bruma bence Bernard'dan iyi bu turnuvada bunu anladım. Bruma'Nın Kopenhag, Juve maç maç performanslarını hatırlayınca fizik olarak daha sağlam.

Kuşkusuz . Abi cidden inanılmaz hata ya .Brumanın 1-2 yılı varsa bernard şuan barçaya gitse yine 3-4 yılı var bariz belliydi

Abartı olmasında Yarın Kesin haber çıksa 10 milyon € hulk diye , İSTEMEM . ciddi söylüyorum .Fredin zaten potential belli

Tek oyun planı Neymar'ı ters topla pozisyona sokmak olan takım çok bile geldi.Tabi ki skor kadroların karşılığı değil tamamen mental,Cesar'ın taca vurduğu toptan belliydi maçın buralara geleceği.

Tarihin en kötü brezilya takımı , eğer başka bir ülkede olsaydı bu turnuva daha gruplarda elenmeleri sürpriz olmazdı ,

Açıkcası skor sürpriz ama sonuç son derece normal kaza geliyorum diye bangır bangır bağırdı ama anlayamadı tırtinyolar .

Dedim demeyi sevmiyorum , o yüzden dedik diyelim

Forumun %80'i hemfikirdi brezilyanın patlayacağına , şuanda %60 Arjantinin elbet patlayacağını düşünüyor .Ya yarın Ya Almanya maçına kısmet :D

Görünen köy klavuz istemiyor ,

Arjantin dahada berbat halde , üsüne di maria da sakat , Messi için oldukça üzücü olacak !

Aynen öyle 1-0 hollanda demiştim tahminde değiştirsemmi diye düşünmeye başladım

Hollanda defansı biraz paldır küldür basıyor , messi bi ihtimal bişeyler yapabilir Hollandanın forvet hattı çalışırsa 3 olur gibi.

Di maria bu maçların adamı , ciddi bi eksik. Romeroda balon zaten

Tarihi boyunca böyle bir fiyasko yasamamistir Brezilya. Izlerken agzim acik kaldi, inanamadim.

Helal olsun Almanya. Takir takir oynuyorlar ya etkilenmeden

Üst Alt