2014 DK YF | Brezilya 1-7 Almanya | MS | 8 Temmuz


Her takımın başına böyle felaketler gelebilir, gelmesi sadece 1 gole bakar. Oyuncu maçı kafasında psikolojik olarak bitirmişse hezimet her zaman ihtimal dahilindedir zaten, size burada milyon tane maç sayarım buna benzer. Ama Brezilya TD'sinin yaptığı hatalar ve oyuncu seçimleri gerçekten affedilir gibi değil. Tarih Scoları malını asla unutmayacak.
 
" var böyle dönemler ve hiçbir şey inşaat ama hızlı bir şekilde çok ANKET baş bilmeniz gerekir barcelona futbol kalitesinde bir modeldir "Diyorsun..Her takımın başına böyle felaketler gelebilir, gelmesi sadece 1 gole bakar. Oyuncu maçı kafasında psikolojik olarak bitirmişse hezimet her zaman ihtimal dahilindedir zaten, size burada milyon tane maç sayarım buna benzer. Ama Brezilya TD'sinin yaptığı hatalar ve oyuncu seçimleri gerçekten affedilir gibi değil. Tarih Scoları malını asla unutmayacak.
 
brezilyanin bu jenerasyonu kotu oldugunu dusunmuyorum bu kadro cok daha iyi oynayabilirdi...iyi bir forvet ve orta saha oyuncusu+tecrube edinmis bir neymar lucas oscar'la 2018 icin en buyuk aday olurlar, bu sene biraz erkendi yinede yari final yaptilar scolarinin sacma tercihleri ve sismis egosuna ragmen
 
Bu tur hezimet kotu gununde her takimin basina gelebilir ama yine de Brezilya'ya yakistiramiyorum bu sonucu. Evlerinde olmasi sonucu daha da kotulestirdi.
 
Bana kalırsa tüm maçlar göz önüne alındığında hiçbir takım Dünya Şampiyonu gibi oynamadı.

Ama Almanlar her zaman başarıyı bir şekilde yakalıyor, tebrik ediyorum kendilerini.

Mesutlar İlkaylar işte bu yüzden seçiyor Almanya'yı.

Bizim en iyi halimiz bile basit takımları yenip zor takımlar gelince eleniyor.Brezilya'nın turnuvadaki kötü performansının tek sebebinin Scolari olduğunu düşünüyorum.

Almanya da aldığı bu görkemli galibiyetle müthiş bir motivasyon yakaladı.

Rakibi kim olursa olsun favori Almanya.
 
Dünya kupasına tarihimizde 2 defa katılmışız ama, bizim kadar 5 kupalı Brezilya ile dalga geçen, caps yapan, eleştiren başka millet yoktur, çok boş yaşıyoruz bu hayatı.
 
100 defa oynansa bir kere denk gelecek bir skor. Futbol artık güce dayalı fizik gücü yüksek olan maçı alıyor. Almanya ve Hollanda şu anda böyle.
 
Neymar'In formasını acmak ne ya, cok cocukçaydı. Brezilya coluk cocugun eline kalmıs.Birde Almanya'ya karsı acık oynarsan, çakarlar abisi...
 
Üst Alt