2014 Dünya Kupası Elemeleri l Hollanda, Macaristan, Romanya, Estonya, Andorra - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 Dünya Kupası Elemeleri l Hollanda, Macaristan, Romanya, Estonya, Andorra

Cevap: 2014 Dünya Kupası l Rakiplerimiz Belli Oldu

Ben hiç sevmiyorum hiddinki takım kendi kurduğu takım değil oğuz çetinin önerdiği adamlarla kuruyor takımı gelip ligimizde adam gibi maç dahi izlemiyor.

2014 dünya kupasında İspanya yada fransadan birisi olamayabilir.Eğer puan sıralamasına göre en iyi 8 takım eleme oynayacaksa Fransa ve İspanya'nın olduğu grupta 5 takım var ve ikinci takım puan olarak aşağıda kalacağı için elemelere giremeyecek değil mi? yoksa ben mi yanlış biliyorum

diğer gruplardan sonunucu olan takımla yapılan maçlardaki puanlar silinip play off yada en iyi 2. takım seçiliyor..

Kusura bakmasın kimse ama Romenler ve Macarlar çok abartılıyor. Tebessüm yarattı bende.

Bu iki takıma en fazla ya 1 mağlubiyet ya da 1 beraberlik veririz. O da deplasman da Romanya olabilir. Gerisi hikaye.

2 sene içinde..

Mehmet Ekici-Arda-Cenk Tosun-Nuri Şahin... + dahasıda var..Çok iyi yapı var..Ama kullanmasını bilmemiz lazım.

2014 dünya kupasında İspanya yada fransadan birisi olamayabilir.Eğer puan sıralamasına göre en iyi 8 takım eleme oynayacaksa Fransa ve İspanya'nın olduğu grupta 5 takım var ve ikinci takım puan olarak aşağıda kalacağı için elemelere giremeyecek değil mi? yoksa ben mi yanlış biliyorum

öyle ama ispanya dışında diğer takımlara takılmazsa onlarda cıkabilir.

Bugün ne desem tepki geliyor susayım ben. Türkiye 1. olur, Romanya sonuncu. Hollanda sıralamaya giremez. İyi ki bir tahmin yazdık, Allah yarabbi.

Bu arada artık Selçuk Şahin vs giremez bu takıma onu da söyleyeyim. Selçuk İnan'da artık bizde Ceyhun ile birlikte banko alınır milli takıma. O yüzden jenerasyonumuz aslında iyi.

2014'de Galatasaray,Dünya Kupası'na yine Avrupa Şampiyonu olmuş bi kadro gönderecek İNŞALLAH.

Orta ayar bi gruba düştük şu 1. torbadan yunanistan geleydi iyiydi:)

Selçuk Şahin Tuncay bunların gelmemesi lazım.

Klasik bizim Türkiye durumları işte. Büyük takımın önemli oyuncuları hep alınır. Çağlar misal. Balta. Servet çok örnek var. Ama Selçuk gibi son zamanlarda alınan isimler artık banko yazılacak ilk 11e. Ceyhun'da Topal'ın yedeği olur.

Daha gurbetçiler vs var.

Üst Alt