2016/17 Ziraat Türkiye Kupası Kura Çekimi | Grubumuz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2016/17 Ziraat Türkiye Kupası Kura Çekimi | Grubumuz Belli Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sivas maci 1461'den 1 sene sonra degil,1 sene onceydi.

Erman'dan da zarar falan etmedik.Bonservissiz gelmisti.Hatta satarken Eskisehir bize 200 bin TL mi vermisti.Kar ettik diyebiliriz.

Ayrica kendisini kovmadik.CL kadrosuna giremeyince kendisi gitti.

Anlayacagin attigin mesajda dogru olan tek yer "Erman'i transfer edip" kismi.

KAP'a gönderilen açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel oyuncularımızdan Erman Kılıç'ın Eskişehirspor Kulübü Derneği'ne transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre Eskişehirspor Kulübü Derneği, Şirketimize 200.000 EUR ödeyecektir.

Duzeltme yaparken yanlis bilgi verme sanati. Genelde uzum yeme degil bagci dovme amacli alintilarda bazen boyle kazdigin kuyuya dusme olayi olur

KAP'a gönderilen açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel oyuncularımızdan Erman Kılıç'ın Eskişehirspor Kulübü Derneği'ne transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre Eskişehirspor Kulübü Derneği, Şirketimize 200.000 EUR ödeyecektir.

Duzeltme yaparken yanlis bilgi verme sanati. Genelde uzum yeme degil bagci dovme amacli alintilarda bazen boyle kazdigin kuyuya dusme olayi olur

"200 bin TL mi ne vermisti" cumlesinden bonservisin para cinsinden tam emin olmadigim anlami cikiyor zaten.En azindan kar ettigimizi biliyordum.Senin gibi zarar ettik sanmiyordum.

Yaptigin duzeltme icin tesekkurler.Erman'dan sandigimdan da fazla kar etmis oldugumuzu ogrendim boylece.

Galatasaray
Trabzonspor (görülecek hesabi kapatmak icin)
Ümraniyespor (Istanbul'da oldugu icin, seyahat acisindan)
Sancaktepe Belediye (Istanbul'da oldugu icin, seyahat acisindan)

Böylece Takim fazla yorulmaz ve büyük ihtimal gruptan güle oynaya cikar.

Ben Ermandan zarar konusunu bonservis degil kendisine odenen paradan oturu yazmistim , 1 milyona yakin bir paraya imza atti ve kendi ayrilirken aldigi transfer ucretinin ilk senesi kendisinde kaldi diye aklimda. Bu bilgiden emin degilim fakat arastiriyorum ,bulamadim.

Buna sebep olarak da eskisehire giderken klupten pesinen aldigi ucretin kendisinde kalmasini kast etmistim . Hatta bu oyuncu ayni sorunlari eskisehirspor ve antalyaya da yasatmis ,birinde klup baskani kovuyorum seni , antalyada da olumle tehdit edilmis haberleri var

Bizi GS kismi ilgilendiriyor , terim i bombaladi diye bir haber var , orada anlatildiginda gore ayril git paran da sen de kalsin gibi bir islem yapilmis

3 macta toplam 60 dk oynamayan adama bedelsiz gelip 200 bin euroya satilsa bile hic bir katki vermeden 1 milyon tl ye yakin para vermek de benim gozumde zarardir

Ama durum boyle olmadiysa ,parasini almadiysa veya iade ettiyse o zaman ben haksizimdir .

Sanki bu turda basit takimlarin gelmesi lig icin iyi olabilir , ama bir yandan da avrupa yokken yarismaci maclarin fazlaligi da avantaj olarak gorulebilir.

Trabzonspor'la taraftarımızın düşman olması beni üzüyor,ama Trabzonspor'un da kendisi kaşındı.Fener'le hasım olmak yerine bizi seçtiler.

Kupa'nın ŞL formatında olması çok saçma. Alt lig takımlarının büyükleri eleme heyecanı olmalı. Almanya'da Bayern Münih ve Dortmund dahil tüm takımlar 1.turdan ve Ağustos ayında başlıyor.

Grup formatı galiba bir tek bizde var.

A Grubu: Kirklarelispor
B Grubu: Sancaktepe Belediyesor
C Grubu: Amed Sportif
D Grubu: Darica Genclerbirligi
E Grubu: 24Erzincanspor
F Grubu: Yeni Amasyaspor
G Grubu: Aydinspor
H Grubu: Kizilcabölükspor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt