2016 | Galatasaray (3) 1-1 (0) Beşiktaş | M.S | 13 Ağustos | KUPA BİZİM! - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2016 | Galatasaray (3) 1-1 (0) Beşiktaş | M.S | 13 Ağustos | KUPA BİZİM!

Bence takımın sorunu Sneijder+Selçuk'un aynı anda sahada olmasıdır. Orta sahamız 2,5 senedir resmen yol geçen hanı gibi. Hele hele bu oyuncular yaşlandıkça ve az biraz olan mücadele güçlerini de kaybettikçe daha da batıyoruz. Güzel bir maç kazandık ama gerçekleri de görmek lazım. Mesela bugün Tolga'nın yanına Selçuk'un yerine saf bir ön libero olsaydı çok daha zevkli bir futbol izlemiş olacağımızdan adım gibi eminim.

90f51b876ddabcfde7b40cbeeb976617.jpg

Riekering geldikten beridir dikkatimi çeken bariz bir gelişme gözlemliyorum takımda; bütün futbolcular oyun dsiplinine sadık kalma ve takımca hareket etme gayretindeler, belli mevkilerdeki kalite eksikliği nedeniyle etkili futbol ortaya konulamıyor olması ayrı konu...

Özellikle Denizli zamanında, hücümda kaybedilen bir top sonrası 3-4 futbolcunun rakip yarı alanda oyundan kopuk halde arkadaşlarının topu tekrar kazanmalarını beklemeleri gibi çıldırtıcı manzaraları artık görmüyoruz çok şükür...

Kazandığı bu ikinci kupa ile Hoca yerini sağlamlaştırmış da oldu bir bakıma. Umarım nokta iki transfer yaptırmayı başarır da yenilerini alma şansımız olur...

Şükretmek için biraz erken değil mi :D bu takım yine deplasmanlarda yokları oynar şayet adam gibi takviyeler gelmezse ve o puan kayıplarıyla liderden 8-9 puan uzaklaştın mı yine aynı sahneleri görürsün malesef.Şuan ki gidiş aynı yönde.Bu takım deplasmanlarda rakibe oyununu kabul ettirecek görüntüyü vermiyor.Geçen sene de Bursa süper kupa maçında leş gibi oynamış sinyalleri vermiştik.Bu maçta da aynı sinyaller var.Geçen seneden tek fark fikstürümüz ilk 4 hafta daha iyi.Yoksa sert bir fikstür olsa yine çok kötü şeyler olur burda.Aynı geçen seneki gibi pamuk ipliğine bağlı gideriz

nasıldı kardeşim? beşiktaş bizi biraz bastırdı kapalı tarafı çok oturdu ara sıra kalktı ayağa bide kale arkası aynı şeyi 20 kere söylüyorlar

Kapalı oturdu evet bide dediğin gibi ultrAslanın besteleri bayıyor adamı aynı şeyi söleyip duruyolar dakikalarca. Bilmiyorum belki kendi sesimizden duymadım ama Beşiktaşlılarda böle ara sıra bağırdı en çok golden sonra bağırdılar zaten

Yanlız Selçuk wes chedjou berbat ötesiydi.Tolgada bir numara görmedik.Carole,Bruma,Balta ve linnes takımın en iyilerindendi.Ereninde daha takıma alışması lazım.Bu maçtada çok net anlaşıldiki bize 2 tane dinamik orta lazım.Selçuktan cacık bile olmaz.Tam bir el freni.Finaldeki winner lıgımız sayesinde aldık kupayı.

Kapalı oturdu evet bide dediğin gibi ultrAslanın besteleri bayıyor adamı aynı şeyi söleyip duruyolar dakikalarca. Bilmiyorum belki kendi sesimizden duymadım ama Beşiktaşlılarda böle ara sıra bağırdı en çok golden sonra bağırdılar zaten

ama gol sonrası ve penaltı sonrası susmaları çok hoştu ya ahahahaha, iyi sövdük ama :D bide saygı duruşunda fetocu felan dediler ya kendileri kaşındılar olaylar felan olmuş bıçaklanmalar felan

Ne oldu lan Hamza 3 kupa almisti hani? JOR 8-9 maca cikti 2 kupa kazandi.

Diyoruz iste bu ligte bu kupalarin hoca ile pek alakasi yok, yeterki dogru futbolculari oynat.

Hamza serefsizi inegin tekidir, irkicinin tekidir, hoca moca da degildir.

Üst Alt