2016 | Galatasaray (3) 1-1 (0) Beşiktaş | M.S | 13 Ağustos | KUPA BİZİM! - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2016 | Galatasaray (3) 1-1 (0) Beşiktaş | M.S | 13 Ağustos | KUPA BİZİM!

tosic in pozisyonda penaltıyla alakası yok bildiğin bırakmış kendini yere erman maksat diğer takımlara şirin gözükmeye çalışıyor yıllardır bizi övdü antipati kazandı diğer takım taraftarlarından

Bu temposuzluğu ve kabız oyunu ne yapacağız be hocam?

Bu takım dört yıldır tempolu ve üretken futbol oynamıyor, kadro kalitesi iyice düştüğü için hep daha kötüye gidiyordu...

Sadece dsiplin ve konsantrasyona vurgu yaptım, adamın elinde sihirli deynek yok... Atakta top kaybı sonrası dört futbolcu rakip yarı alanda halı saha veteranları gibi olup biteni izlerken Denizli' nin saha kenarındaki aciz hallerini hatırlamıyor musun?...

Çoğu kalitesiz ve birbirini tamamlamaktan uzak oyuncu topluluğu ile bundan fazlası pek mümkün görünmüyor; Riekerink yerine Feruson-Mou-Pep koalisyonu da gelse bu kadroya şiir gibi futbol oynatamaz...

CpxXFm8XEAE0eB3.jpg

Şükretmek için biraz erken değil mi :D bu takım yine deplasmanlarda yokları oynar şayet adam gibi takviyeler gelmezse ve o puan kayıplarıyla liderden 8-9 puan uzaklaştın mı yine aynı sahneleri görürsün malesef.Şuan ki gidiş aynı yönde.Bu takım deplasmanlarda rakibe oyununu kabul ettirecek görüntüyü vermiyor.Geçen sene de Bursa süper kupa maçında leş gibi oynamış sinyalleri vermiştik.Bu maçta da aynı sinyaller var.Geçen seneden tek fark fikstürümüz ilk 4 hafta daha iyi.Yoksa sert bir fikstür olsa yine çok kötü şeyler olur burda.Aynı geçen seneki gibi pamuk ipliğine bağlı gideriz

Takımı ve oynanan futbolu beğendiğimi söylemedim, hatta yılların plansızlığının getirdiği bu noktada sezondan pek ümidim olmadığını hep söylüyorum...

Evet kadro kalitesi, tempo, üretkenlik vasatın bile altında...Ama şükürle bahsettiğim, takımın dsiplinli futbol oynama gayretinde olmasıydı...Kalite ve dsiplin farklı kavramlar, düşük kalite ile dsiplinli futbol ya da yüksek kalite ile dsiplinsiz futbol ortaya konabilir...Elbette ikisi birlikte olursa yüksek hedeflere ulaşılabilir. Ancak yakın bir gelecekte arzu ettiğimiz kalitenin sağlanabilmesi ihtimali yok malum; sıralamadaki yerimiz ne olursa olsun çoğunlukla öyle rahat rahat maç seyredemeyeceğiz bu yıl...

Rakipler de pek iyi durumda olmadığı için; bu dsiplinli oyun anlayışının üzerine doğru iki takviye, bazı oyuncuların uyum ve gelişimi ile şampiyonluk hedefine ortak olabilmeyi diliyorum...Eğer bu da Polyannacılık ise oturup hep beraber ağlaşalım, sağa sola küfür edelim. Ya da bir süreliğine futbol takipçiliğini bıraksak mı acaba?!:red:...

Bu geceyi özet geçersem öncelikle şunu demek isterim burdaki Galatasaraylı kardeşlerimin hepsinin inancına saygılıyım ateistte olabilir hristiyanda isterse budistte vs. Olabilir konuya gelecek olursam ben Allaha çok inanan biriyim ve demek istediğim şudur ki Rabbime şükürler olsun şu şerefsizler önünde hiç bir zaman kafamızı öne eğdirmedi yani Rabbimin adaleti şaşmadı son günlerde de fetö olayları cıktı yok cart curt çamur attılar bakalım daha nasıl çamur atacaklar Allahıma cok şükürler olsun bunları hep möt ediyoruz.

Üst Alt