2017/18 Sezonu Kadrosu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017/18 Sezonu Kadrosu

Sneijder kesinlikle gitmelidir yav
5 milyon alıyor Akhisar maçında biraz kıpırdandı diye yine övmeler falan

Futbol aklımız olsa o 5 milyonla 2-3 kaliteli oyuncunun yıllık parası ödenir,ama biz o paraya katkı vermeyen tek bir adama ödüyoruz

Bırakın şu geçmişte yaşamayı,dünya yıldızıymış şu yıldızıymış takıntılarını,bize geçmişi top oynamıyor bu adamların, şuanki hali nasıl önemli olan budur

Muslera ve Bruma (20 milyon teklif edilirse gitsin bence,o paraya futbolu bilen bir yönetim en az 2 kaliteli topçu alır) harici kimsenin kalmaması lazım Sneijder dahil buna.

Bir kaç maç kıpırdansa bile bunu tüm seneye yaymadığı sürece bu fikrim böyle kalacak

Galatasaray'ın kendisine büyük artı katmayan bir topçuya yıllık 5 milyon verme lüksü yoktur

Selçuk, Semih, sabri, Hakan balta, yasin, de jong, podolski?

Sneijder den önce çook gidecek var

eminimki saydıklarının hepsini sen de aynı benim gibi Galatasarayda görmek istemiyorsun.

Sneijder 2015 şampiyonluğundan sonra kayboldu. Ayrıca adamın öyle bir özelliği varki farklı diziliş formatlarını oynamaya müsait değil. Daha önce de söyledim, ben kendisinin akhisar karşısında şov yapmasını yeterli bulmuyorum. 2 maç var 10 maç yok.
2012de 10 numaramız yoktu ama orta sahamız: emre çolak-selçuk-melo-engin baytar ve girdiğimiz gol pozisyonu neredeyse iki katındaydı.

Sneijder kesinlikle gitmelidir yav
5 milyon alıyor Akhisar maçında biraz kıpırdandı diye yine övmeler falan

Futbol aklımız olsa o 5 milyonla 2-3 kaliteli oyuncunun yıllık parası ödenir,ama biz o paraya katkı vermeyen tek bir adama ödüyoruz

Bırakın şu geçmişte yaşamayı,dünya yıldızıymış şu yıldızıymış takıntılarını,bize geçmişi top oynamıyor bu adamların, şuanki hali nasıl önemli olan budur

Muslera ve Bruma (20 milyon teklif edilirse gitsin bence,o paraya futbolu bilen bir yönetim en az 2 kaliteli topçu alır) harici kimsenin kalmaması lazım Sneijder dahil buna.

Bir kaç maç kıpırdansa bile bunu tüm seneye yaymadığı sürece bu fikrim böyle kalacak

Galatasaray'ın kendisine büyük artı katmayan bir topçuya yıllık 5 milyon verme lüksü yoktur

imza.

Sneijder'in oyun mantalitesi sebebi ile farklı dizilişler ile sahaya çıkamıyoruz.

Hoş çıkmış olsak bile koca Galatasarayın forvetinde emekliliğini ilan etmiş Podolski ve kasımpaşadan gelen Eren var.

Lan ne nankor herifler var sizi bravo 45 dakika hayvani performans versin yine doneklik yapar sneijdeeeer dersiniz. Alkisliyorum sizi az omurganiz olsun

sneijder-selçuk-hakan-sabri-de jong-chedjou-podolski.şunların yollanmasıyla 14-15 milyon euro maaş boşluğu oluşuyor.bu maaş bütçesiyle 7-8 tane genç dinamik adam alabilirsin.ayrıca bruma'ya 15-20 milyon euro veren varsa yollansın hiç değilse alacağımız oyuncuların bonservis parası çıkar.

Sneijder'e saygı duyun ama tapmayın lütfen. Çok güzel günler gördük sayesinde, ama ayrılık vakti çoktan geldi de geçiyo bile.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya bizim taraftat baskimizdaki en buyuk yanlis x bu kadar para aliyor yaptigina bak oluyor.
Bende cogu oyuncunun performansini bgenmiyorum da gel gelelim
Sneijder selcuku bokladigimiz kadar diger coplerden kurtulmak gerekir.

Sunlara dikkat
Sneijder 3.5+1.5
Selcuk 3
Jong 2.5
Podolski 2.7
Bruma 1.2
Yasin 1
Muslera 3
Carole 0.75

Az cok bu sene katki vermis adamlari yukarida yazdim soru mesela su olmali su yukarisi 20 milyon euro ediyor geliyor en agir elestiriyi yapiyoruz takimin belini bukuyor gitmeli vs vs kalan adamlarin almis oldugu 40 milyon euro niye kimseyi rahatsiz etmiyor neden dile getirilmiyor.
Sneijder, selcuk, podolski, oov muslera gol yedi bak, jong kaplumbaga

Once sunlarin disinda kalan 40 milyon euro butceyi bir duzluge cikaralim sonra jongdan baslayarak digerlerine cikariz.

Sorun sneijderin aldigi para veya oyun tarzi degil. Forvetin yokken pivot santrafor olan adamini sakatki bu diyip fesih ettin yerini doldurmadin ve bos ceza sahasina orta yapip duruyorsun. Ortalama ceza sahasi icinde gezen oyuncun olsa 5-6 puan fazlan vardi yine yarisin icindeydin. O yuzden lig bitti su x kadar aliyor olaylarini once birakip asil cope giden 40 milyon euroyu kurtarmak gerekir. Ayni performansi maas toplami 10 milyon euro eden 15 tane adamdan alabilirdin.
Kadro yapilanmasi sart ama dursun ve karaktersiz ekibi ile degil.

Üst Alt