2017 | Beşiktaş 1-2 Konyaspor | MS | 6 Ağustos | ATV - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 | Beşiktaş 1-2 Konyaspor | MS | 6 Ağustos | ATV

Bir konyali olarak utandim, daha dogrusu bunlarin konyayi temsil ettigini sanmiyorum. Bildigin gece konducular bir arada toplanmis.
en az 5 seyircisiz mac alacak konyaspor bu serefsizler yuzunden.

Konyasporun aldigi mehdi ve moko cok iyi oyuncular, helal olsun resit hocayay bu yilda ilk 8. zorlarlar

yalnız su taraftarın sahaya girmesi tam bir skandal. daha 1 dakka evveli bıcak atılmıs ve oyuncular sahadeyken bin kisi içeri giriyor Allah korusun herseey olabilir. zaafiyet olmuş

Turkiyede maca asla gitmedim needeni ise 90dk ana avrad kufurler, magandalar seyircilerin 4 bin yerinde, ne bilim butun serseriler stadda. simdi ben ailemi nasil maca goturcem ? 2017 yilindayiz halen holiganlik var, neden millet maca gelmiyor diyede sonra aglamasinlar.

isidciler, terroristler, tinerciler ne varsa hepsi toplanmis bir arada. Akli yerinde bir vatandasin ne isi olurki ozaman orda

Dünyanın en görmemiş en ezik klubü :asd:

DGkoxPzXkAANlY3.jpg

Turkiyede maca asla gitmedim needeni ise 90dk ana avrad kufurler, magandalar seyircilerin 4 bin yerinde, ne bilim butun serseriler stadda. simdi ben ailemi nasil maca goturcem ? 2017 yilindayiz halen holiganlik var, neden millet maca gelmiyor diyede sonra aglamasinlar.

isidciler, terroristler, tinerciler ne varsa hepsi toplanmis bir arada. Akli yerinde bir vatandasin ne isi olurki ozaman orda

Cozum basaksehir . simdilik orasi temiz bu saydigin acilardan

Erman buyurmuş ki "Taraftarın işledikleri suçların cezası kulüplere verilmemeli çünkü orası Konyasporun sahası değil". Ulan bu lale geçen seneki finalde Galatasaray'ın sahası 5 maç kapatılmalı diye ayı gibi böğürüyordu

Üst Alt