2017 | Yılın En Bilgisiz Üyesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 | Yılın En Bilgisiz Üyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ifade ve fikir belirtme ozgurlugudur . Ben de madem bu koskoca forumda EN bilgisizim , bundan boyle ne klup icerisinde kulagima calinan bir seyi buraya tasirim , ne bir puan analizi yaparim , ne bir haber paylasirim olur biter

kapali devre takilmaya devam ederiz uyeler arasinda , zira demek ki bu kadar paylasim en bilgisizlik olarak karsilanmis saygi duyariz

benim yaptigim minimum yorum katarak tff veya uefa yonetmeliklerinde , kanun veya tuzuklerde ne var ne yok buraya tasimak , bunlar benim bilgim degil , urettigim bir sey hic degil , ama bu bana ders oldu , bundan boyle maclarda goool yazariz olur biter

Sinan Bey canınızı sıkmayınız. Bu ödül size Beşiktaş ve Başakşehir hakkında yaptığınız yorumlar neticesinde verildiğini düşünüyorum. Kabul edersiniz ki o iki takım hakkında yaptığınız bazı yorumların boş çıkması bilgisiz üye olduğunuz algısını yarattı. Ben yorumlarınızı okuyan ve genelde beğenen biriyim. Ama maalesef başta belirttiğim gibi Başakşehir ve Beşiktaş yorumlarınızın çoğu tosladı. ;)

Sahsimi uzen bir gelisme olur.
3 5 trollun lafina darilip cizginizi bozmayin derim.
Mesajlariniz foruma ciddi katki sagliyor.
Basliklarda cogu zaman sadece sizin mesajinizi okuyup geciyorum digerlerine bakmiyorum.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sence beni takip ediyorsan , bende darilma trip filan olmasi mumkun mu ? Biz buraya niye uye oldugumuzu ta 8 sene evvel de acikladik , o donem uye olan bir kac kongre uyesi daha vardi , simdi kalmadi sanirim , ben de 2018 e forumdan bu yonde ayrilarak girmeye karar verdim

cunku amacim kongre uyeligi ile taraftarligin aslinda cok kopuk olmayabilecegini , bir tarafin digerine tolerans ve tevazu , diger tarafin da saygi ve bilgi iletimi kurmasi gerektigine inaniyorum

burada kufurler , hakaretler , mevcutun 10 kati da olsa umursamam , ama bu kadar sey yaziyoruz , karsiliginda bos bos yaziyor denip de yonetim de gidip en bilgisiz uye payesi verip bunu alkislatiyorsa o halde paylasimlar demek ki gereksiz , iceriksiz , yanlis ve aldaticidir anlami cikar

google ve whatsapp gruplarimizda takilmaya devam ederiz , ama sunu unutmayin , kongre taraftari anlamaz sallamaz diye bir algi varsa , bu forumda bana yapilanlari da bu butunden ayri dusunmeyin , iki taraf da duzelmedikce bu kopru kurulmaz

benden bu kadar

Ifade ve fikir belirtme ozgurlugudur . Ben de madem bu koskoca forumda EN bilgisizim , bundan boyle ne klup icerisinde kulagima calinan bir seyi buraya tasirim , ne bir puan analizi yaparim , ne bir haber paylasirim olur biter

kapali devre takilmaya devam ederiz uyeler arasinda , zira demek ki bu kadar paylasim en bilgisizlik olarak karsilanmis saygi duyariz

benim yaptigim minimum yorum katarak tff veya uefa yonetmeliklerinde , kanun veya tuzuklerde ne var ne yok buraya tasimak , bunlar benim bilgim degil , urettigim bir sey hic degil , ama bu bana ders oldu , bundan boyle maclarda goool yazariz olur biter

Bu bence eğlence amaçlı size verilen bir ödül yada size yapılan bir şaka olarak algılamak lazım. Çoğu zaman sözlerinizi yazılarınızı beğenmem. Bazen bana ters geldiği için bazen aşırı objektif olma gayretinizin saçma diyaloglar yaratmasından ötürü , fakat her zaman görüşlerinizi okuyorum. Doğru veya yanlış diyerek değil. Onun fikri bu saçma gelse bile bir fikir ve yorum oluyor. En bilgisiz denilen şeyle alakanız yok. Fakat bu komik olan ödülü bana vermiş olsalar, seneye daha çok bilgisizlik yapıp bu ödülü tekrar hakedeceğim der dalga geçerim. Bence çok fazla tepki vermişsiniz. İşte bu nedenle şaşırdım doğrusu...
Gülmek eğlenmek ufakta olsa bir beyin jimnastiği yapma amacında olan insanlarız bence ve buna istinaden bu kadar kafanıza takmanızı size yakıştıramadım. Bakın yine söylüyorum. Çok sevdiğim bir üye olmasanızda yazdıklarınızı beğensem de beğenmesem de bu foruma renk kattığınızı düşünüyorum. Ve bu tepkinizi gerçekten beğenmedim. Umarım gülüp geçmeyi başarırsınız.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sahsımı memnun eden bir gelisme olur

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bunlar geçici zenginlik bakidir Sinan Bey canınızı sıkmayın. Yaşam standartlarınızı kıskanan bir grup gafilin oyları ile bu ödülün size verilmesi hatasına düşülmüştür diye tahmin ediyorum. Yoksa olacak iş değil gerçekten de.

0GY0WV.jpg

Sinan Bey, forumda karşılaştığım en kıymetli ve bilgili insanlardan biri. Bu yakıştırma zat-ı alime anlamsız geldi.

Hatırlar mısın bilmem de benim de sana olumsuz çıkışlarım oldu, çoğu kişi fikirlerinden rahatsız olsa da ben dahil kimse en bilgisiz demez sana. Birkaç ödülde de olduğu gibi şaka amaçlı yapılan bir seçim o yüzden takılma bence..

Kongredeki muhim fiskoslardan bizleri mahrum etmemeni arzularim ustat

Sinan bey idrak edememiş be baya içerlemiş sanırım.Burda ona karşı bir kinayeli espri var , bir nevi tuşlarına damarına basma , onun silahıyla onu vurma bir antitroll aktivite var.

Kimsenin kendisini bilgisizlikle itham ettiğini sanmıyorum ana öyle itham etmenin kendisini kızdıracağını bildikleri için öyle itham ediyor insanlar.

Örneğin en komik üye tabirinden hoşlanmasaydı herkes onu seçerdi .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sinan beye oy vermiştim bende ama Melih beyin dediği gibi tamamen mizah amaçlıydı. Kırdıysak özür dileriz tabi ki.

Sence beni takip ediyorsan , bende darilma trip filan olmasi mumkun mu ? Biz buraya niye uye oldugumuzu ta 8 sene evvel de acikladik , o donem uye olan bir kac kongre uyesi daha vardi , simdi kalmadi sanirim , ben de 2018 e forumdan bu yonde ayrilarak girmeye karar verdim

cunku amacim kongre uyeligi ile taraftarligin aslinda cok kopuk olmayabilecegini , bir tarafin digerine tolerans ve tevazu , diger tarafin da saygi ve bilgi iletimi kurmasi gerektigine inaniyorum

burada kufurler , hakaretler , mevcutun 10 kati da olsa umursamam , ama bu kadar sey yaziyoruz , karsiliginda bos bos yaziyor denip de yonetim de gidip en bilgisiz uye payesi verip bunu alkislatiyorsa o halde paylasimlar demek ki gereksiz , iceriksiz , yanlis ve aldaticidir anlami cikar

google ve whatsapp gruplarimizda takilmaya devam ederiz , ama sunu unutmayin , kongre taraftari anlamaz sallamaz diye bir algi varsa , bu forumda bana yapilanlari da bu butunden ayri dusunmeyin , iki taraf da duzelmedikce bu kopru kurulmaz

benden bu kadar

Espri nihayetinde olduğu çok açık ama kırıldıysanız ben forum yönetimi adına özür dilerim.

Kimse kabul etmiyor ama renk katıyorsunuz.

2018 de ortak nokta da buluşmak ümidi ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt