2017 | Yılın En Bilgisiz Üyesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 | Yılın En Bilgisiz Üyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu basligin kapatilmasini istiyorum . Ben geregini yapacagimi soyledim , artik paylasimlari sadece kisa sorular , mac tepkileri filan duzeyine indirdim , ama bir de arkamdan insanlarin bu kez de birbirlerine sarmasi baslamis

En bilgisiz uye gibi afedersiniz ama mantiktan uzak ve provokatif bir baslik acarsaniz sonuclari da bu olur . Bu manasiz seylerle zaten yonetimdeki bazi arkadaslarin yapmak istedikleri amacina ulasmis oldu .

Ben pasifize edilme mesajini aldim , bu ciddi bir mesajdir ve geregi yapilmalidir ve yapilmaya da basladi tarafimdan

Fakat en azindan yorum yapanlarin bu baslik altinda birbirlerine satasmalarina engel olun .

Bu basligin kapatilmasini istiyorum . Ben geregini yapacagimi soyledim , artik paylasimlari sadece kisa sorular , mac tepkileri filan duzeyine indirdim , ama bir de arkamdan insanlarin bu kez de birbirlerine sarmasi baslamis

En bilgisiz uye gibi afedersiniz ama mantiktan uzak ve provokatif bir baslik acarsaniz sonuclari da bu olur . Bu manasiz seylerle zaten yonetimdeki bazi arkadaslarin yapmak istedikleri amacina ulasmis oldu .

Ben pasifize edilme mesajini aldim , bu ciddi bir mesajdir ve geregi yapilmalidir ve yapilmaya da basladi tarafimdan

Fakat en azindan yorum yapanlarin bu baslik altinda birbirlerine satasmalarina engel olun .
Yaw kaç yıldır forumdasın, geyik yapmışlar işte hem soyadına hem de devamlı bilgili olduğunu vurgulama çabana ithafen. Hoşuna gitmediyse tamam, söylersin ve insanlar ilerde ona göre davranır. Bence bu kadar büyütmeye gerek yok. Sana onlarca laf söylendi, hiç iplemedin de bunu mu ipliyorsun? :D

halkbank reklamı aklıma geldi

ya bilgin konduysa adın , kaldıramazsın sana bilgisiz denmesini

forumda yıl içinde belli periyotlarla quizler yapılarak bu ödülün sahibi belirlenmelidir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de senin ihraç edilmeni talep ediyorum. O kadar zaman objektiflik diye bjk sempatizanlığı yaptın.
Milletin sinirlerini hoplattın kim bilir kimler ceza yedi uyarı aldı senin yüzünden.
İnsanları bu kadar zaman provoke edip şimdi günah mı çıkarıyorsun az sinir zıplatmadın az kulakların çınlamamıştır.
Yaptığın hareketlerin bedelini ödüyorsun bu tepkileri sen kendi kendine oluşturdum "farklı ve zeki" görünmek adı altında. Söylediğin lafların 10 da 9 u palavra.
O kadar kişi ne yazık ki senden özür dilemiş, bir kusura bakmayın ben fazla alınmışım bile demiyorsun egondan.
Hareketlerini sadece başlıklara gooool yazmak düzeyine indireceğini falan söylemişsin aklınca diğerlerini küçümsüyorsun.
Şimdi de insanlar burda birbirine sarıyor vs diye günah çıkarma şirin görünmek çabası.
Şu adamı bu kadar dile dolamayın

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gerekeni yapacağın ve maç tepkileri dışında herhangi bir şey yapmayacağın konusunda söylediğinin arkasında durman dileğiyle.
Bu kategorinin işe yaradığını görmek sevindirdi açıkçası.
Bu kategoride sana oy atan herkese teşekkür ediyorum, uzaklaşmana vesile oldukları için.

Hala ben hiç bir şeyi takmam, iplemem deyip burada "Ingaaa, ıngaaa" moduna geçmen de çok hoş oldu, ödülün(!) etkisini görmek sevindirici.

Hep sen mi milleti çıldırtacaksın, biraz da millet seni çıldırtmış olsun.
Gerçi sen iplemezsin dimi taraftarı, sen pilavcı tayfadansın..Yaw he he, bana niye bu kategoriyi reva gördünüzü ühühühü, sataram haa köyü..

Bilgi birikimi derya deniz olan böylesine şahsına münhasır bir üyeye bu ödülün reva görülmesini yakıştıramadım.

Hayırlı Cumalar.

Alp Basma adlı adminin modlara sizi pasifize etmeye yönelik direktifler verdiğini işittim.

images

ne agladin . Hadi git bi yerde cocktailini ic, GS icin bisey yapma hic bi yere katilma. Sen herkesi provoke et birsey olmasin, ama eger birisini seni provoke etsin. Hemen aglamalar, sunlar bunlar baslasin. Hadi ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt